bugün

eurovision da birinciliği ülkemize kazandıran sanatçımızdır.
görsel
Ulkemizin bence en iyi şarkicisi..
sertab erener türkiye'nin en büyük değerlerinden biridir. böyle bir ses bu topraklarda olduğu için kıymetini bilmeliyiz. ne yazık ki halkımız saçma sapan sözlerden oluşan pop müziği dinliyor...
aldırma deli gönlüm, giden gitsin sen şarkılar söyle içinden boşver.
Bir dönem izmir altay takımını iyice popüler yapmış
Öro vüzoncu o karı.
La’l isimli albümü Türkiye’nin en başarılı albümlerinden biridir. Her bir şarkısı özeldir.
Masondur. Kaçıncı dereceden olduğunu erector bilir.
kişi değişir ama imajı devam eder veya ettirilmeye çalışılır.
Başıma bir şey gelmeyecekse oynadığı saçmasapan reklamları, yeni imajını, cırlayan sesini itici bulduğum kadındır.
en son reklamlarda getir getir diye kıvranıyordu.
paraya cok ihtiyacı var ki bu reklama çıkmaktan erinmemiş. kendisini yoktan var eden sezeni savunacak bir laf etmeye de dili varmadı.
saygı hak eden kişileri iyi seçmekte fayda var.
kendisinden 4 yaş küçük izel'in ses kalitesinin eskiye nazaran çok düşmüş olduğunu canlı bir şekilde gördük 2 gün önce.

sertap erener'in ise bu yaşta sesi hala berrak.

saygıyı hak ediyor .
çok güzel sesi olan, zarif ve başarılı bir şarkıcıdır. bence oldukça şanslı bir şarkıcıdır çünkü yıllarca kendini geliştirmiş ve şarkıları da günümüzde dinlenmekte.
(bkz: kalite)
nice yıllara.

gerçek bir sanatçı.
nice yıllara. doksanlı yıllardaki şarkılarına bayılırım özellikle slow şarkıları efsanedir. vurulduk, aldırma deli gönlüm, incelikler yüzünden, rüya, lal, dargın değilim veyalnızlık senfonisi.
Bugün doğum günü olan şarkıcı.

Doğum günün kutlu olsun Sertab Erener!
türkiye’nin en iyi sanatçılarından biridir. şarkıları asla eskimez.
görsel

Swh.
çocukluktan beri dinliyorum aşığım sana sertap . sana sesine .. (bkz: galp)
Türkiye'nin en güzel sesi. Canlı performanslarını bıkmadan dinliyorum.
gecenlerde zorluda sertab'in muzikali'ne gittim. kadinin canli performansi bence gercekten cok iyi. ayrica gosterinin kendisi de cok iyi. tavsiye ederim gitmekte suphe yasayanlara.
Gel barışalım artık diye yükselir muazzam.
Koloratur Soprano sesiyle ey şuh-i Sertab adında şahane bir Türk sanat müziği albümü vardır.
Türkiye'nin en güçlü kadın seslerinden biri.
güncel Önemli Başlıklar