bugün

görsel
görsel
görsel
görsel

Seren Serengil'in seks itirafı 25 sene sonra yeniden gündeme geldi. Akasya Asıltürkmen'in yorumu ise dikkat çekti.

Ünlü sunucu kendisine yöneltilen "Bakire misin?" sorusuna ise şu cevabı vermişti:

"Hayır, bakire değilim… Yıllar önce bekaretimi kaybettim… ismini veremem çok ayıp olur. Ünlü birisi, çevresinde de bir yığın kadınlar vardır. Annem iki yıl sonra duydu 'iyi halt ettin değil mi! Yakışıyor mu sana?' dedi, kızdı. Oysa annem de biliyor ki, Türkiye'de pek çok ünlü hanım, sahneye çıkmadan önce seks yapmaya başlıyor."

isyandı ilk cinselliğim: "Bende bu gecikti bile. Ama annem beni hiçbir zaman büyümüş olarak görmedi. Ve bu yüzden de cinselliği de seksi de annemle konuşamadım. Zaten beni büyümemiş gördüğü için ona bir isyandı ilk cinselliği yaşamam." 

https://www.internethaber...foto-galerisi-2145819.htm
(bkz: bundan bize ne olması)

Popüler kültür, gündem olmak, şan, şöhret merakı gerçekten saçmalıklar silsilesi yaşanmasına neden oluyor.
Bekaretin, kime verdiğin, kime inat verdiğin konusuna açıklama getirecek kadar neler yaşıyorsunuz alla'sen, bu neyin hırsı? Neyin açıklaması?
Sonra da magazinciler hayatlarınıza tecavüz etmeye kalkınca rörörörö...
Bu hakkı sen veriyorsun, kapıları sen açıyorsun, hiç kusura bakmayın.

Ünlü olmak için bunlara gerek yok, hiç fatma girik' in bekaretini konuştuk mu, ya da emel sayın' ın ilk kimle beraber olduğunu ağzından dinledik mi, şebnem Ferah bakire olup olmadığı konusunda hiç demeç verdi mi, sertap erener' in iç çamaşırını gören var mı?!
Yapmayın, etmeyin,ün, şan, şöhret bu değil!
görsel
umarim ibrahim tatlises degildir.kadinlardan unlu olup da ibrahim tatlises hanzosunun koynuna girmeyen yok gibi.
neyse ki aciklamamis bir kadinin gecmiste tatlisesle yatmasi kadar utanc verici bir sey daha olamaz.iyy o biyiklari vucut killari tam bir barzo midem takla atti aq.ayagi kokuyor gibi az once iskembe icip gelmis gibi burnunda tatak var gibi.vay aq .

dusundum de emrah da olabilir.

sereni hafife almayin seren gencken guzel bir kadindi.sonradan kendini gulyabani gibi yapti.calistigim otele gelmisti tayni diye kopegi vardi cok sevimsizdi.