bugün

gerçekten ilginç bir durum.
tıp çok ilerledi demekki.

https://www.haberler.com/...bebegini-12380742-haberi/
Mümkündür.
(bkz: down sendromu)

mongol çocuk doğurma ihtimali yüksek olur...
süleyman çakır bunu beğenmedi.
Muhtemelen yumurtalarını dondurmuştur. Seren serengil bir kaç kez düşük yaptı sanıyorum. Daha önce de dedigim gibi artık 50 yaş geç bir yaş olarak kabul edilmiyor hele ki paranız var ise. Lazerle gözlerinin rengini mavi yaptıran kadın 50 yaşında tüp bebek mi yapayacak? Üzüldüm yalnız . Hep çocuğunun olmasını istiyor ama olmuyor. Belki de son şansıydı. Çok üzücü.
michael jacksonın kardeşi janet da 50sine tam girmek üzereyken doğum yapmıştı.
menapoza girmeyen kadın hamile kalabilir, annem de 57 yaşında ve henüz yeni yeni giriyor. fakat tabi, bu kadar ileri yaşta doğum yapacak kadınların çocuklarında ciddi sağlık sorunları çok ciddi bir ihtimal. yani iyi düşünülmesi ve takip edilmesi gereken bir süreç.
Seren serengil kim aq ? Ozturk serengil’in kizi olmasinin ekmegini yiyor hala sanirim. Ses yok, boy yok, tiyatroya dair bir yetenek yok. Gereksiz yere unlenmis kisilerin basinda geliyor. Digeri de ali sunal’dir benim nezdimde.
gençken evliliği düşünmezler, sanırlar hep öyle kalacağız. eğlenirler, gezerler, yerler, içerler, tuvalete giderler. o yakışıklı senin bu yakışıklı benim sevgili olurlar. ama yaşlılık kapıya dayandığında bir çocuk sahibi olamadık diye dertlenmeye başlarlar. sonra da malesef sonuç bu.
52 yaşında, menapozlu bir tanıdığım doğal yollardan hamile kaldı. Çok sağlıklı da bir çocuğu oldu. O kadar imkânla seren mi hamile kalamayacak.
çocuk doğduğunda ona babanne der heralde.