bugün

entry'ler (232)

facebook

zaman tünelinin hastası olduğum site. herkes bok atıyor ama bence çok şukela. özellikle geriye dönüp arkadaşlarımla yaptığım uzun geyik muhabbetlerini kolaylıkla bulabilmek bulunmaz nimet.

house m d

(bkz: house md)

no more mr nice guy

house m.d. isimli mükemmel dizide 4. sezon 13. bölüm adı.

scoop

kaliteli mizah ve yakışıklı erkekten (bkz: hugh jackman) anlıyorsanız kaçırmamanız gereken bir film.

renkli gözlü erkekler

(bkz: hugh laurie) o nasıl güzel bir mavidir.

sözlük yazarlarının itirafları

kardeşimin kıyafetlerimi giymesine sinir olurken onun kıyafetlerini fütursuzca giyebiliyorum. ayrıca şu an bilgisayarım yan duruyor.

kız arkadaşı için beş ayda elli kilo veren liseli

kendini diyete ve spora verip ygs ye çalışamayan çocuktur. gerçi çalışsa ne olacak o da ayrı ya.
aferin çok iyi yapmış, çok da güzel yapmış.

uyurken salyası akan insan

eğer soğuk bir odada yatıyorsa yastığı buz tutabilir bunun. öte yandan soğuk olmasına gerek bile kalmadan bazen o kadar fazla salyası akar ki yastığının ıslaklığından rahatsızlık duyarak uyanıverir uykusunun en tatlı yerinde. yatıya misafirliğe gittiğinde utanır falan. hayatı zordur uyurken salyası akan insanın. (bkz: bir arkadaş)

karşı koltuktan kalkıp yanına oturan kız

eğer olay otobüste gerçekleşiyorsa ters gidemeyen kız olabilir. illa ki size bayıldığı anlamına gelmez. üzgünüm beyler.

irem sak

şenyuva isimli dizinin son birkaç bölümünde yağlı saçlarıyla oynamaktadır kendisi. umarım yağ değil de briyantindir. neyse ne biri onu uyarsın.

gecenin tek şarkılık özeti

gökyüzünde yalnız gezen yıldızlar

sony nin walkman üretimini durdurması

"walkman" demek "kaset çalar" demek değildir diyor ve çekiliyorum.

haydarpaşa garı

kadıköy vapuruna binerseniz izlersiniz o binayı tüm güzelliğiyle, ya da kadıköy'de iki iskele arasında durursunuz akşam, haydarpaşa'nın titrek ışıklarını seyredersiniz, güzelliğine hayran olursunuz. orası sizindir, halktandır haydarpaşa... tarihi bugüne taşıyan yapıdır. biraz tahta bavul, biraz eski türk filmidir, çokça anıyı içinde saklayan yapıdır, her yanından geçişinizde istanbul'a yeniden aşık olmaktır, belki de osmanlı'da yaşamaktır azıcık. istanbul'un silueti, halka kalmış son binalardan biridir haydarpaşa... ama şimdi onu da elimizden almaya çalışıyorlar. aptal bir sigara izmaritinden o çatının yanabileceğine inanmıyoruz. şimdi de oradan buradan "bina çökebilir" söylentileriyle yapacaklarınıza zemin hazırlamaya devam ediyorsunuz, ama yemiyoruz! uğraşmaya devam edin!

breaking news

michael jackson'ın yayınlanan son şarkısı. ancak şarkıyı söyleyen kişinin michael jackson olmadığına dair söylentiler dolanıyor. şarkı güzel ama o ses michael jackson'a ait değil gibi. buyrun siz de dinleyin: http://breakingnews.michaeljackson.com/ROW/

bursa nın en güzel yanı

orada okuduğum yıllarda bana en güzel gelen yanı istanbul'a olan dönüşlerimdi.

sevgili denince akla gelenler

yalanlar, samimiyetsizlik, bitiş...

oz

bir arkadaşımın yoğun ısrarlarına rağmen izlememiştim ben bu diziyi. ve kafama sıçayım diyorum. neden daha önce izlememişim sanki. diziport da yayınlandığını gördüğümde eh dedim vakit bol, arkadaş da kafamı şişirmişti izle izle diye bir bakayım. ilk bölümünden itibaren beni sarmış bulunuyor efendim. sunumlarımı hazırlamak yerine bu diziyi izlemeyi tercih ediyorum. o kadar gerçekçi, o kadar güzel ki! tek sorun çok fazla adam kıçı görmek. ha bir de müslümanların komik namaz kılmaları. onun dışında bomba bir dizi efendim. fena sarar. ha bu arada yabancidiziizle.com diye bir siteden takip ediyorum. diziport'u bekleyemeyenlere duyurulur.

sözlük yazarlarının meslekleri

veteriner hekim (işsiz), yüksek lisans öğrencisi

gelecekteki bana mektup

hala eskisi gibi malsın değil mi?

banyo bizimkiler parliament pazar gecesi sineması

takım pijama giydiğim, harçlıklarımla kokulu kağıt, leblebi tozu aldığım dönemlerin üçlemesidir. ayrıca bunların yanına evin ütü buharıyla dolu olması da eklenebilir.