bugün

büyük bestekar ve söz yazarı çelik'in prodüktörlüğünde bi albüm çıkarmış kendileri. bu albümün çocuksu sevinci ve heyecanı içerisindeymiş. albüm çıkaran güzeller kervanına katılmış olmuş böylece. açtık bağrımızı bekliyoruz, onu da basıcaz.
üzüldüm açıkçası kasetinin reklamlarını görünce. onu farklı tutmuştum diğer medyatik insanlardan. oyunculuğuna saygım vardı herşeyden önce. ne bileyim şarkı söylemek içinde ukte olarak kalmışsa ya da sesi gerçekten harcanmayacak kadar güzelse * anlarım kaset çıkartmasını ama sanki amaç benim de kasetim olsun eksik kalmayayım a giriyor biraz. ne diyelim. kendi bilir..
edit : seray sever in kişiliğine ya da zekasına bir kastım yoktur. zekidir , güzeldir , iyi oyuncudur. severim kendisini.
boğaziçi ekonomi mezunudur,her işin altından kalkabilecek bir zekaya sahiptir güzel fiziğinin yanısıra,eminim müzik işinde de başarılı olacaktır..kimler olmadı ki?
zekidir fakat kanımca şarkıcılığa soyunmakla hata yapmıştır.olsundur herkes hata yapmıştır,yapardır,yapacaktır da.
sadece büyük memelere sahip...
albüm kayıtlarındaki sesin yüzde 75'inin izel'e ait olduğu söylenen kişi.
zeki olduğunu göstermek için ilginç ve değişik yollar deneyen bir kadın.
kocaman memeleri, koskocaman memeleri sadece memeleri olan disidir.

dekolte giyinmeli, hep dekolte giyinmeli, sadece dekolte giyinmeli baskaca da bir isle burnunu muhatap etmemelidir.
ülkemizde bir şekilde ünlü olmuş insanların bundan sonra her şeyi yapma hakkını kendilerinde görme gibi bir özellik geliştirmelerinin son mamulu.bir insan zeki olabilir,oyuncu olabilir,sunucu olabilir,boğaziçi universitesi ne 30 matematik netiyle girilebilen yıllarda orda okumuş olabilir,şarkıcı olmasına hem de berbat bir sesle gerek yoktu yani.bir de çelik prodüktörlüğünde yapılmış yeni bir albumun ne katkısı olabilir kulaklarımıza,dimagımıza diye düşünmemek elde degil.
sesinden,oyunculuğundan çok silikonsuz memeleriyle hatırlanan kişi
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.