bugün

ne zaman görsem kurtuluşu yok aklıma gelen tek şey:
(bkz: beni seç beni seç)
yamulmuyorsam mail adresi aa1@.. şeklinde olan kişi.
herbi boku bilen, bilmiyorsa da biliyor gibi görünen, kim ne derse desin strateji, pazarlama, markalaşma, reklamcılık vb.. alanlarda dediği kanun sayılabilecek insan. biraz ukala da olsa kendisini severiz.
cnn turk'te başarılı bir programı sürdüren ve ismini formüle dökmüş reklam akademisyeni..Anadolu Üniversitesi iletişim Bilimleri Fakültesi'nin dekanı olmuştur ayrıca.
oda cin bir arkadaşımızdır...
(bkz: sahan gokbakar)
(bkz: ali atıf otur 1)
(bkz: ali atıf bir 2 3 gol yetmez 4 5 6 olsun)
canım başka yerde yok programını seray sever ile hiç eden insandır.
mesut yar bir ali atıf bir iki diye düşünmeme neden olan kişi.
çok büyük kompleksleri oluğunu düşündüğüm ve bunlara değinildiği zamanlarda kendisinde dolunay etkisinin görüldüğü iletişim profesörü.
oray eğin le olan tartışmasında sesi soluğu çıkmayan hocadır/gazeteye yazan kişidir. lakin, oray eğin zaten tv makinasında olaya noktayı koymuştur kanımca;
- ali atıf bir köşe yazarı değildir.
bitti.
(#491651)
kanal d'de yayınlacak olan*ah bir polis olsam adlı dizide oynayan oyuncu,profesör.
sonunda köşe yazarı olabilmenin yolunun hıncal uluç un kanatlarının altında olabilmekten geçtiğini farketmiş kişidir. hayırlı uğurlu olsun. sırtı yere gelmez artık hıncal uluç el verirse. hıncal uluç un kimleri köşe yazarı yaptığı ortadadır. (bkz: elif ozyilmazel)
anadou universite sinden bahcesehir universite sine gecmis profesor. anadolu universitesi iletisim fakultesi ogrencileri tarafından pek sevilmezdi. gerci tum turkiye tarafından pek sevilen biri degil. işini iyi bilen biridir. görünürlük önemlidir prensibini kullanıyor. gündeme nasıl oturulur cok iyi bilmekte ama yanlış uygulamaktadır.
(bkz: atıp tutma bir)
(bkz: ali atıf bir değil iki değil)
(bkz: ali atıf bir mumdur iki mumdur üç mumdur)
hürriyet gazetesiyle yollarını ayırdıktan sonra kendisiyle ilgili
ali atıf otur bir
yorumu yapılan zat.
(bkz: ali atıf bir sen bir ben bir de bebek)
(bkz: ali atıf bir gece ansızın gelebilirim)
hakkinda yapilan kotu yorumlari bile kendi reklami oldugu dusuncesiyle sevebilecek nitelikte * ajdarsal televizyon felsefesiyle * * * ve maalesef guzide universitelerde kendi alaninda * dekanlik bile yapmis hatta ne yazık ki ali atif hoca diye anilmaya layik gorulmus adamdir, aman pardon kisidir.
bir insan iletişim uzmanı (profesorü) olupta kendinden nasıl bu kadar nefret ettirir diye düşündüğüm adam(!).
milyonların izlediği kanallarda milyonların okuduğu gazetelerde sen varsın be adam. bişeyler yap kendini şirin göster.
kendini medya camiasına kabul ettirmek için 40 dereden su getiren, medyada olayım da ne iş olsa yaparım diyen sahıs. yakında kaset falanda çıkarır heralde. sevimsiz kimse.
hurriyet gazetesindeki kose yazılarını kisisel çıkar saglamak amacıyla kullandıgı gerekcesiyle yonetim tarafından gorevi bırakması istenen yazarımız , yolsuzlukla suçlanan Haluk Ulusoy'a iletişim danışmanı oldu!.. (bkz: cuk oturdu)
iletişim profesörü olmasına rağmen kendi iletişim politakasını doğru kurgulayamamış profesördür. ona buna sataşarak, her bulduğu programa atlayarak popülarizmin kucağına düşmüştür.
(bkz: hoca verir talkını kendi yutar salkımı)
dikkat şahan çikabilirde izlediğimde beni gülmekten güldüren adam. sanırım hürriyetten kösesini ticari amaçlarla kullandıgı için kovulmus. su an için şaibeli federasyon başkanı haluk ulusoyun danışmanlığını yapıyomus