bugün

dünya mankenler yarışmasında 2.liği almıştır, kendisi izmirlidir, aha bu da resimleridir.
http://kelebekgaleri.hurr...px?cid=12557&rid=2369
boxer dergisinin yeni yasemin ergene'si olacak kadin.
1,56 bacak boyuna sahip hatun.
resimlerine bakarken tüm dünyayı unutturan rüya gibi birisi...
miss turkey 2009'un 2.si olmuştur. hakkı yenmiştir. sempatik tavırlarıyla dikkat çekmektedir.
beren saat-cansu dere karışımı bir hatun kişi. hoş ve naif durmakta. uğurkan erez imzası var. adamın bu işten anladığı kesin.
bu aralar miss universede yarışmakta olan oldukça uzun boylu güzel ama o yarışmadaki latin amerikalı güzeller karşısında şansı çok fazla olmayan izmirli manken.
birincilik ödüllerini dağıttığı best model of the turkey 2009'da, hayatımda gördüğüm en cüretkâr kıyafeti giyen manken. boyundan dolanan kumaş önde duruyor, sırt tamamen açık. o kıyafeti giymek her yiğidin harcı değildir, tebrik ederim. son olarak "ben ömrümde böyle bir kıyafet görmedim" diyorum, başka da bir şey diyemiyorum.*
ilk defa disko kralında gördüğüm kişi. bir modelmiş. yalnız kız çok tatlı, böyle insanın karşısına alıp sevesi geliyor. dolgun yanaklar falan... maşallah...
1.84 boyunda, 1990 doğumlu manken. kendisini ilk kez disko kralı'nda gördüm, pek güzel...
90 doğumlu, birçok güzellik yarışmasına girmiş ve 186 cm'lik boyuyla gecekondu'ya çıkmış top model.
22 eylül 1990 doğumlu sempatik güzel.
Garip bir senem. Bir benzerlik var fakat emin olamadım.
16 yaşındayken deniz akkayanın jüri olduğu bir güzellik yarışmasına katılmıştı. o yarışmada 'boyuna uygun erkek arkadaş nereden bulyorsun' sorusuna 'erkek arkadaşlarım hep yabancılardan oldu demişti.' yaş 16'yken. şimdi 22 olmuş, genç sevgilisi de türkmüş ama bu kez. *
bir erkek dergisinde röportajını okumuştum. bi insanın ruhu ancak bu kadar kezban olabilir.
2 ay daha dursa sırf bacak doğacak bir adet kız/kadın dır efendim. fotoğraflarda ise sadece et parçası. yazık.
fotoğraflarına bakınca gayet düzgün bir modelken, karşılaşınca insanda 1.86 boyun kadınlara yakışmadığının canlı kanıtı olan kızımız.

ünlü olmak için her yolu deneyen güzel kızlarımızdan biridir ayrıca.

model olmak için doğmuştur, öyle devam etsindir.
miss turkey 2009 türkiye 2. güzeli.
görsel
çok güzel ama kendisini yakından gördüm.malesef junior demet akalın. hali tavrı kabalığı, harbi kız takılmaya çalışması, çok fenaydı kaldırımda insanlrı iterek yürüyordu. daha küçük umud ediyorum biraz büyüyüp olgunlaştıkça güzelliğine yakışan bir zerafete de sahip olur.
uyuşturucu ve fuhuş batağına düşen, fotoları ve videoları internete düşen kadın. ulan üç kuruş para için ne kadar aşağılıklaşıyor insanlar be...
çarkıfelek de sunuculuk yaparken at gibi hatun diyodum yazık la.
fotoğraf ve videolardan anladığım kadarıyla grup çalışmasına çok yatkın bir kadın.
skandal diye çıkan fotoğraflarında aslında herhangi bir sorun göremediğim güzellik abidesi. Yahu kardeşim bu pozları 15-20 yaş grubundaki çoğu ergenin facebook fotoğraflarında görebilirsiniz. Uyuşturucu derseniz kullanmayanı mı var. Boş yere yargılanmamalı, idam edilmemeli.
olaylar olaylar kadınıdır.

napmış öyle ya.. insanlar bir noktaya gelince dağıtıyorlar kendilerini, yazık ediyorlar...