bugün

ajans sahibi, koreograf..
su siralar benimle dans eder misin? adli yarisma programinda jüri üyeligi yapmaktadir.
koreograflık sıfatını bırakmayan kişidir(!!)..ne kadar ayıptır bu yakıştırma,neden bıraksındır.ayrıca:ikisi ile de belirli dönemler çalışmış biri olarak sevgili erez de ,soy da çok değerli kişilerdir,birbirleri ile hiçbir alıp veremedikleri yoktur..zaten ülkenin tamamında bu sektöre ait çalışan bir elin parmaklarını geçmeyecek sayıda koreograf varken, neden birlikte çalışsalar da daha iyi bişeyler çıksa demek varken,illa o ondan iyi o onu döver şeklinde seviyesiz yaklaşımlara girilmekte bilemiyorum,yazık...
50 küsür yaşında olduğunu öğrenince,iki tane beygirden düşürülmüşçesine dumurlardan dumurları beğendiğim,''ulan bu boya,sarı saç,şekilli saçlar,bi de küpe ne ayaklara sokuya lan insanı''dediğim,gördüğüm,hakkında okuduğum kadarıyla,aynı zamanda mesleğine yıllarını vermiş birisi olarak,işinin en iyilerinden birisi olduğunu düşündüğüm şimdilerde abuk bir dans yarışmasında cüri olan koreograf..
konuşurken el ve kollarına bir türlü hakim olamayan garip insan modeli
türkiyenin ilk kareograflarındandır,bugün türkiye podyumlarında gercek anlamda kaliteli model ve mankenler tamamen onun tezgahında yetişmiş insanlardır.
benimle dans eder misin? adli yarisma programinda huysuz virjin in ayar manyagi yaptigi koreograf.
herkesten inanılmaz bir elektrik alan hmm..
güldümü susmayan, birisinin bu süreçlerde onu çimdiklemesi gerektiği, durmadan "ben bu seviyeye gelebilmek için kaç yılımı verdim" deyip deyip duran, en son yeditepe üniversitesi öğrencileri için bir koreografi hazırlayan, kız babası insan.
'kardeşim' nidaları ile bulunduğu yarışmayı çınlatan şahsiyet.
internet sitesinde tepedeki resmini görünce affalladığım;

http://www.ugurkanerez.com.tr/
Bir çok yerde çok lüks güzellik salonlarına sahip kişi.
2 ay evvel akciğer kanseri olduğunu öğrenen ve bu süreç içerisinde sıkı bir tedavi ile iyileşen kişi. erken teşhis sayesinde çok fazla acı çekmediği söyleniyor.
bugün ne giysem ucube programında izlerken kanımın kaynadığı çok şen kahkahalı bi kişi.
"dans eder misin?" den beri çok sevdiğim insan. neden bilmiyorum çok tatlı geliyor.

"dans eder misin?" de yeniden jüri olacakmış sevinçliyiz.
bugün ne giysem programında sanki sıkıntıdan patlıyormuş izlenimi veren kişi. yorgun bezgin ve benim burada ne işim var der gibi görünüyor.
sabah öğle akşam show tv ekranını meşgul eden adam.
Kolu ve bacağı kısa olan adam. (bkz: itiraf etti programda)
Kıyafetlerle örtbas ediyormuş kusurlarını.
bin bir çeşitte, rengarenk pantolonları olan über insan. ayrıca, o garip kıyafetlerle dışarı çıkıyor mudur lan.
Kaç renk gözlüğü olduğu tespit edilemeyen insan.
modacılardan ego bakımından en yere yakın olanı, ancak şu sıralar dahili olduğu moda programında eşlik ettiği genç sunuculardan birine kızgın yarışmacılardan biri "siz" değil "sen" şeklinde hitap edince, yarışmacıyı sizli bizli konuşmaya davet etmiştir. o yeni yetme modacı "sen" diye hitap ederken, ortalama aynı yaşlarda olduğu yarışmacı henüz kariyer yapamamış olduğu için mi "siz" hitabını kullanacaktı, anlam veremedim. lütfen kendinizi çok da nimetten saymayınız, ünlüleri daha iyi giydirmekten başka halka bir faydanız yok, devlet sayenizde kurtulmuyor.
huysuz virjin'in tabiriyle "kerkenez".
tikiliği icad eden değilse bile türkiye'deki öncüsüdür. ses tonu ile sakalı arasında apayrı bir tezat vardır. süngerimsi konuşma biçimi ile gayet iticidir
bacak gören masum modacıdır. 0:48 de verdiği tepkiyi görebilirsiniz.*

http://www.youtube.com/wa...0532214&v=e2BgxzfRqSU
yakında ajansına fotoğraflarımı yollayıp şansımı deneyeceğim kişidir.
konuşurken dikkat çekmek için cümlelerini uzatarak kuran adam.