bugün

entry'ler (26)

her minibüste mutlaka bulunan tipler

uyumuş numarası yapan tipler.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

sen hep dersin bana sevgi yalan
senin gibiler hayatta geç yaşlananlardan
yutkunup sustum hassastı ruhum
onarmak çokmu zordu gidenleri
tüm şehir ağladı sen gittin diye
mecburmusun hep en uzağa gitmeye
aslı- tüm şehir ağladı.

serdar ortaç

tipine sinir olduğum ama hangi yıl albüm çıkarsa dinlenilen insan.

senem kuyucuoğlu

bu aralar miss universede yarışmakta olan oldukça uzun boylu güzel ama o yarışmadaki latin amerikalı güzeller karşısında şansı çok fazla olmayan izmirli manken.

bülent ersoy un panda makyajı

tv de gördüğümde aman gece rüyama falan girer diye korkarak hemen kanalı değiştirdiğim iğrenç saçma sapan bir makyaj.

rabia kazan

her bir ayda bir star ana habere çıkan hep aynı şeyleri söyleyen kendini önemli bir şahsiyet sanan şahıs.

angelina jolie türk kadını olsa olabilecekler

yemekteyiz e katılırdı, çarkıfelekte hostes olurdu, ibrahim tatlısesle aşk yaşardı, popstar alaturkada jüri üyesi olurdu, bülent ersoyla kavga ederdi.

uzak durulması gereken dizi karakterleri

bihter: aşkı memnudaki çocukça harekeler yapan, kocasına ısrarla sevdiğini söyleyen ama kocasının yeğeniyle kırıştıran dengesiz hareketler yapan bence acilen psikoloğa gitmesi gereken acayip dengesiz ruhsal sorunları olan kişi.

aşk ölmez biz ölürüz

sertab ın söylediği muhteşem ötesi, ayrıca klibinide yıllar geçmesine rağmen hatırladığım süper şarkı.

otobüste yayılmacı politika izleyen yaşlı teyzeler

yorgunluktan öldüğümde,altın gününden gelmiş olan sinir bozcu bir teyzenin başımda dikilip hadi kalksana diye bakan gıcık olduğum şahıslardır.

çiftleşen hayvanlara taş atmak

o hayvanlardan daha fazla hayvan olan insancıkların yağtığı gerizekalıca bir davranış.

günün tek cümlelik özeti

kendimi ot gibi hissettiğim hiçbir işe yaramadığımı fark ettiğim gün.

reina da yasanabilecek en dumur olaylar

tayyip erdoğan ın bütün bakanları toplayıp kabine halinde reinaya eğlenmeye gitmesi.

vahide gördüm

ciddi bir yüz ifadesi çok fazla gülmeyen ama oyunculuğuna laf söyleyemeyeceğim kadın.

doktorlardan kolay kolay duyulamayacak cümleler

iki haftaya öldün öldün bilemedin en fazla bir ay yaşarsın.

hadise

sahne performansı çok iyi olan güzel dans eden ama güzü pek güzel olmayan, ama yurt dışına açılma konusunda tarkan ın bile kıskanması gereken kişi.

murat boz

yüzü ricy martine, boyu posu justin e benzeyen ama dansı muhteşem olan ayrıca çıplak seside oldukça iyi olan acayiiipp yakışıklı karizmatik adam.

pelin batu

internette gazetelerde dolaşan birkaç yıl önce çektirdiği çıplak pozlara bakmadan ortalıkta vay efendim ben kültürlüyüm ben entellektüelim diye dolaşan fare sesi gibi cılız sesine sinir olduğum kadın.

betül demir

son albümüyle kısa boyuna ve kısa bacaklarına bakmadan yakışmadığı halde ısrarla mini etek giyerek sinirlerimi bozan ama sesi iyi olan şahıs.

sertab erener

bu ülkede sesine ve yorumuna laf söyleyenmeyecek tek muhteşem sanatçı...