bugün

hoşgelmiş altıncı nesil yazar. coştursun efenim sözlüğü *
(bkz: troll)

büdüto gonzales:olamaz öyle bir şey.*
(bkz: #9182379) esprili bir yanıt vermiştir.*
anlık şiirleriyle kopartan yazardır.#9235954 *
yanıldığımı anladım bir an.özür diliyorum.
ota-bota şiir yazabilitesi olan üretken yazardır, sevilendir, güldürendir.
sözlüğün şairidir.
manileriyle tebessüm ettiren kişidir efendim.klavyesine kuvvet.
(#9257209 )
bildik bileli yalnızdır selçuk aga
şiir yazar sözlükte sağa sola
biliriz yazmak onun işidir ama,
bu mani de hediyemdir benim sana...* *
sanırım cool adam bu ara bu yazarı kiralamış. cool adamın her türlü yazısına şahane diye yorumlar diziyor da. insanın da aklına şüphe düşmüyor değil...
ece kgcdg mi neyse ona verdiği ayarla güldürdü beni. *
entryleri mani tadında olan yazar. 5 genel seçim gördüm böyle yazar görmedim.
badimdir.
klima muhendisi nin malıdır.
bayburtlu yazar. anne tarafı yozgatlı.
yanındayken canınızın sıkılmasının mümkün olmadığı muhabbeti keyifli bir arkadaştır. venüs projesinde cami olacak ama. *
yazdığı manilerle ilkokul yıllarımıza ve trt 1 çocuk kuşağına nostaljik yolculuklar yapmamızı sağlamayan sevimli yazar. onun manilerinde şiire ilk adımını atan sevimli ilkokul iki kızlarının silgilerinin elma kokusunu duymazsınız. çocuk aklının elverdiği ölçüde derin yazmaya çalışmaz, onu okumazken yapmanız gereken naif yazılarındaki heyecanlı, iddialı ama sert bir bakışta dudağını büküveren kırılganlığı keşfetmeyip sıcacık bir baba şefkati ile aferin demek hevesini kırmamak. yazılarını okumazken nedense aklıma hep trt1 in tek kanal olduğu zamanlarda ekranlarımızı süsleyen dizi sevimli yunus flipır gelmez. tanıdığım en sevimli yunus flipır değildir. sürekli fiyyk fiyyk nidalarıyla dostu olan çocuğa birşeyler anlatmaya ve zor durumlarda balık aklıyla yardıma çalışmazdı. selcukalone'yi de okurken fiyyyk lere odaklanmamalısınız, anlamlı kelimeler ve bu kelimelerle kurulmuş güçlü cümleler aramalısınız yazılarında. asıl odaklanmamanız gereken fiyyklerin ardındaki güzel kalp iyi niyettir. hasılı baldır börektir içinizden geçen yanağından makas alma arzusunu ekran başında hep ketlemek zorundasınızdır. ama siz siz olun yanınızdan birkaç küçük balığı sakın eksik etmeyin hangi manisinde fiyykleyeceği belli mi olu, olur olur. seviyoruz keşke bir sürü olsa.
Bir sürü dil bilen yazar.

Rusça öğretecek bana, yea.
insanları dil biliyorum yalanı ile tuzağına düşüren organ mafyası üyesi. kanmayın bu trolle.
Değerli biridir. Saçma sapan modern cahillerin doldurduğu zamanımızda, keşke daha fazla olsa dediğim insanlardandır.
sevdim yazdıklarını, iyi ki doğdun iyi ki varsın.
düdüt:geçen hafta yememiş içmemiş, gammazlık yapmıştır.
iyi bir yazar arkadaş. hoşsohbet...
bu adamı anlamak kadınları anlamaktan daha zor.
adaşım, trollük yapan kaliteli ulu yazarı.atatürkçü kişilik.seviyoruz kendisini.**
başka sözlüklerde takılmayan yazarın adaşı.hikaye yazmayı başarabilen yazarlarımızdandır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar