bugün

efsane dizi.90'lı yılların amerika'sını bizlere gösterir.filmin başrolündeki seinfeld karakteri ise stand-up gösterisi yapan bir komedyendir.cem yılmazın oldukça etkilendiğini düşündüğüm adamdır.
birçok kahramanlarının yahudi rolünde oldugu , hiç birşey yoksa izlenebilecek cnbc-e dizisi
jerry, george, kramer, elaine gibi muhteşem karakterleriyle izlerken beni başka dünyalara götüren, çok başarılı olduğuna inandığım komedi dizisi.
ingilterede bazı bölümleri derste yardımcı kaynak olarak kullanılır, derste izletilir. burdaki hocalarda bulmuş dersi asmanın yolunu.*
en iyi finale sahip dizilerden biridir.

--spoiler--
dizinin ilk bölümünden son bölümüne kadar tüm bölümlerde bi şekilde bişeyler yaptıkları insanalr teker teker mahemkemeye gelir ve öclerini alırlar.Soup nazi,bubbleboy,tekerlekli sandalyedeki kadın,jerrynin elinden ekmeğini çaldığı kadın,low talker kadın,elaine jery için göüğslerini kontrol ettiği kadın,susanın anesi babası,habib..
--spoiler--
seinfeld ın gerçek hayattan kesitlerini sunan tüm karakterleri gercektede var olan dizi...
jerry seinfeld'i zamanında 200 milyon$ üzeri servete ve 20 porsche'ye kavuşturan harika dizi.
geçen sene cnbc-e de yayınlanmış olan komedi dizisi.90 lı yıllara göre oldukça eğlenceli bir dizidir.komik denilebilecek seviyede yapılan esprileriyle insanı televizyon başına kilitler.
bas rol oyuncusunun mutfak rafında en az sekiz cesit mısır gevregi bulunan en bi komik dizi.
dünyadaki komedi dizilerinin anası babası her şeyidir

özellikle otopark sahnesinde kramer'ın ufka bakarken araba içindekilerin gülmekten katıldığı oyuncuları tarafından da söylenmektedir.
(bkz: seinfeld belgeseli)
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.