1. 1.
  (bkz: kisa boylu kel gobekli) ayrıca kıdemli loser
  3 ... gamze
 2. 2.
  seinfelddeki kısa boylu kel gobekli karakter
  1 ... dopdop
 3. 3.
  jerry seinfeldin karma felsefesini dolu dolu yaşadığı günlerden birinde new york yankeesin stadyumunda iyi bir iş bulmuş karakter
  1 ... city walk
 4. 4.
  jerry seinfeldin *lisanslı seks pozisyonuna karşı, arasıra yemek yenilebilen bir başka pozisyon geliştirmiştir. sahnesinde yorganın altından ikide bir çıkarak karışık tostundan ısırıyordu. her zamanki gibi yine olmadı. *
  4 ... don kişot
 5. 5.
  nisanlısının olmesine dolaylı yoldan sebep olmustu bir bolumde. oyleki dugun davetiyelerinin pullarını nisanlısına cimrilikten hazırlatmıs, pullarda bulunan toksik madde yuzunden nisanlısı zehirlenmıs ve olmustu. hayatta her anlamda kaybeder george costanza, kaybettikce komiklesir, komıklestikce de acırsınız ona.
  5 ... kabaktadi
 6. 6.
  doğacak ilk çocuğuna * seven * adını vermeyi kafasına koyan kişi. tabi sonuçta o şansını da kaybetmiştir.
  4 ... brujita
 7. 7.
  kisiligi ve bazi fiziksel ozellikleri seinfeld'in senaryo yazarlarindan ve yapimcilarindan larry david'i andiran dizi karakteri. larry david'in george karakterinde kendini canlandirdigi dusunulmektedir.
  benzerlikleri: gecimsiz olmalari, kel olmalari, bencil olmalari, cabuk sinirlenmeleri, antipatik olmalari, gozluk takmalari, jerry seinfeld'in arkadasi olup beraber dizi senaryosu yazmalari, yahudi olmalari, cimri olmalari, patavatsiz olmalari, kiz tavlamada basarisiz olmalari, tuna baligi sevmeleri ... (bkz: Curb Your Enthusiasm)
  2 ... isla morada
 8. 8.
  seinfeld'i yıllardır takip etmemin en ciddi sebebidir.
  3 ... louis cyphre
 9. 9.
  üst duzey paranoyakdır kendisi.
  3 ... vincentvega
 10. 10.
  seinfeld'in en loser karakteridir. homofobik, duzensiz, bencil, yeteneksiz, antipatik ama hala kendini sevdiren bir karakterdir. hatta bizzaro world'de jerry'nin karsiligi olabilecegine inandigim karakterdir. ne de olsa hayatlarinin temelinde olan kadinlar ve meslekler konusunda jerry ne ise george tam tersidir. ama george ne oldugunu bilmektedir, bu da bir erdemdir:
  "But, but I'm disturbed! I'm depressed! I'm inadequate! I got it all!!"
  "i demand respect, for i am costanza, the lord of idiots."
  3 ... curufinwe