bugün

1984'lü olduğunca duyunca, aynı yaşlarda birisi olaraktan, ''ula yaşlanmışız be usta; çocuk çağı gelmiş bu bağyan gardaşımızın'' dedirten, en az bi 28-29 gösteren, daha düne kadar ''evde tek başına'' serilerinde oynarken, şimdilerde ''aykırı kadın'' rollerinde puan toplayan başarılı ve de hoş bayan oyuncu...
(bkz: When The Deal Goes Down)
bakmasını, baktırmasını bilen kadın.
1.63m boyundaki aktris.
84lü olduğunu okuyunca beni de şaşırtan bağyan oyuncu.(aktris diyor buna gavur)
ayrıca woody allen'ın son gözdesidir.
(bkz: olmuş)
oyunculuğundan zerre zevk almadığım, ince bel tanımının şahsında vücut bulduğu aktris.
vücudundan ziyade yüz güzelliğiyle, mimikleriyle ve
tabii oyunculuğuyla ön plana çıkan aktris. mimiklerinden bir seçki:
http://glowrialive.typepa...d_starsfemmes_07909_1.jpg
cehennem çiçeği filminde josh hartnett'la oynamış aktristtir.
askin amerikanca adi. *
çok güzel göğüsleri olan hatun.
(bkz: yaladım oradan biliyorum)
north, just cause, home alone 3 ve the horse whisperer'da küçük kız rollerindeydi. horse whisperer'dan 3 sene sonra, 2001de the man who wasnt there'de seksiliğiyle ön plana çıkan bi gençken, bi sene sonrasındaki ghost world'de liseden yeni mezun olmuş kafası karışık genci, 2 yıl sonra da eight legged freaks'de ailesinin peşinden ayrılmayan küçük kızı oynadı. işte ne olduysa o ara oldu. bir sonraki filminde, 2003 tarihli lost in translation'da o kadar güzel, o kadar çekici ve o kadar masum bi hali vardı ki, herkesi afallattı.

hem güzelliği, hem zekası, hem oyunculuk yeteneği hem de film seçimlerindeki inanılmaz başarısıyla brad pitt'in bayan versiyonudur da denilebilir.

ayrıca doğum günümüz de aynıymış, bunu da bahane edip tanışmak istiyorum ama kısfmet.
siyah saçı, beyaz teni ve masmavi gözlerine pek bir yakıştırdığım inci küpeli kız.
1984 doğumlu,baktıkça iç geçirdiğim,güzel yüzlü,köfte dudaklı hanım şahsiyet.
what goes around comes around şarkısının klibinde de görüldüğü üzre iyi yiyişme kapasitesi olan aşırı derecede yapay hatun.
(bkz: zenci dudaklı beyaz hatun)
a$iri derecede ba$arili aktris.
the ısland filmindeki performansı ile büyüleyen duru ama çekici güzellik.
bir rivayete göre en güzel göğüslü hatun kişi seçilmiştir.
*
karsi dairemdeki sonbaharlik evine sonbaharlari ugrayan bu kisi sabahlari en french maid haliyle sut siselerini kapi onune koyarken ben hic istifimi bozmadan disari cikar gibi yapar, havalar da serinledi , yapraklar dokuluyor sari sari" derim bir muhabbete onsoz yazmak icin. o birden yanaklarimi yalamaya baslarsa da bu noktada uyanirim ve bakarim ki igrenc kedim yuzumu yaliyor sabah sabah.
the prestige filminde de arz ı endam eden bağyan.
şişme kadın suratlı yeteneksiz amerikalı oyuncu.
WoodyAllen'in "Match Point" filminde karşımıza aniden tenis masasının başında çıkmıştır. Bütün bünyeleri sarsmıştır. Daha güzeli var mıdır bilinmez.
hiçte o kadar güzel olmayan kadındır. tanrıça, güzellik kraliçesi, yeryüzünde güzelliğin simgesi cart curt vb. gibi lakap ve tanımlamaları abartı bulduğum kişidir. ha diyeceksiniz ki arkadaşım 60 entry boyunca kadına etmedikleri övgü kalmamış, yeryüzünün en güzel kadını ilan edilmiş falan. efendim bir göğsü birde kalçası olsun birde nefes alsın yeter abazanlarının söylemleridir bunlar. photoshopsuz hali görüldüğünde güzelliği sokaktaki normal bir bayandan farksız olduğu anlaşılacaktır.

edit: arkadaşım istediğin kadar kötüle bana photoshop güzeli bir kadına güzel hatun dedirtemezsiniz.
çakma marilyn monroe.