1. 1.
  bol aksiyonlu pc oyunu.
  ... kisa lark
 2. 2.
  az önce oynadığım ve sonra direk sildiğim bence tırt olan pc oyunu.
  Not: sadece birinci oyuna baktım 2. oyun haklkında bi bilgim yok.
  ... ch4pter
 3. 3.
  manzaralarının acayip güzel olan oyun. çayır, çimen, orman, deniz, kum, güneş... anlaşılan doğayı ve yüzmeyi özledim.
  ... daglar daglar
 4. 4.
  oyun başlarken ne bir video var ne de hikayeyi anlatan başka bir şey. paraşütle bir adaya iniyoruz, daha iner inmez çatışmanın ortasına giriyoruz. daha sonra da sürekli görev görev görev. araba kullanmak ölüm, araçların hemen hepsinde oversteer var ve ne kadar hızlı giderseniz gidin ağaca çarpınca zınk diye duruyor. npc'ler biraz mal. daha oyunun başında pirinç fabrikası görevinde siloları patlattıktan sonra fabrika alanından çıktıktan sonra mor bir kamyonet gördüm, biner giderim diye yanaştım, yaklaştıkça arkasında birinin durduğunu gördüm ama herif beni farketmedi ben ateş edene kadar. ayrıca npc'ler size aranızda tel varsa ateş etmiyor, edemiyor. sizi görüyorlar ama ateş edemiyorlar. tabi bu ikiniz de yerdeyseniz, düşman kuledeyse falan makineli tüfekle tarıyor.
  ... stillsoon
 5. 5.
  Filmi çekilecek olan fantastik oyun. Oyunların efendisi.

  Başrolü ise Jason Momoa oynayacak ki bence daha iyi bir seçim olamazdı..

  Kaynak: http://variety.com/2017/f...t-cause-movie-1202003798/
  ... circumstances
 6. 6.
  1995 yapımı başrolde Sean Connery ve Laurence Fishburne'ün olduğu, Birden bire sonuçlanacakmış gibi işler yapıp sürprizlerle karşılaşacağınız bir film. Bazı bildik kurgusal saçmalamalar ve klişeler tadını kaçırsa da oyuncularının performansı ile kendisini sonuna kadar zevkle izletiyor.

  https://www.planetdp.org/title/just-cause-dp22741#1

  Paul Armstrong, Harvard Üniversitesi'nde saygın bir hukuk profesörüdür. Özgürlükçü düşünceleri olan ve idam cezasına şiddetle karşı çıkan profesör, bir panel sonrasında yaşlı bir kadınla tanışır. Kadın, masum olduğu halde elektrikli sandalyede idamı bekleyen Bobby Earl'ün büyük annesidir. Bobby, sekiz yıl önce küçük bir kız çocuğuna tecavüz edip onu öldürmekten hüküm giymiştir. Suçunu itiraf ettiği söylense de Bobby, ifadesini baskı altında verdiğini ısrarla ifade eder. Konuyla ilgili şüpheleri artan Paul de davayı ele almaya karar verir. Soluğu şerif Tanny Brown'ın yanında alır ve Bobby ile ilgili suçlamaların usulünü ve perde arkasını incelemek üzere işe koyulur.
  ... con vayne