1. 1.
  türkçeye testere diye çevrilen film..ilk izlenildiğinde woaawwww tepkisini verdiğiniz daha sonra çok etkilenip herkese izle dediğiniz en sonunda fena sayılmaz ehh tepkilerini alabilecek potansiyelde film... saw 2 de aradığımızı bulamadık açıkçası..
  6 ... baudelaire
 2. 2.
  "hayatta kalmak için ne kadar kan dökebilirsin?" cümlesini hafızalara kazıyan film.
  11 ... severus snape
 3. 3.
  mukemmel bir gerilim filmi. filmin konusu, sizofren bir adamın, kendi deyimiyle, hayatın kıymetini bilmeyen insanlara hayatın degerini algılama fırsatı yarattıgı, bir insanın kimseyi oldurmeden nasıl katil olabilecegini isleyen super bir film. bir film, ilk filmini ceken bir yonetmen ve bilumum vasat oyuncularla bundan daha iyi beyaz perdeye yansıtılamazdı. sonunda insanı koltuga cakıyor, ozellikle olum sahneleri oldukca yaratıcı ve de basarılı, kesinlikle seyredilmeli...

  (bkz: saw)
  (bkz: sonu aptal eden filmler)
  3 ... sazan
 4. 4.
  testerenin kim olduğunu buldum diye sevinenlerin filmin sonunda şoka uğradıkları yapım.
  6 ... mico1912
 5. 5.
  see, saw, seen.
  6 -3 ... hendrix
 6. 6.
  hayatımda seyrettiğim en sürükleyici filmlerden biri. sonunda "nası yaa??" die kaldığım ve uzun süre etkisinden çıkamayıp etrafa psikopat psikopat bakmama neden olan muhteşem film. (bkz: saw)
  4 -1 ... melek
 7. 7.
  senaryosunu james wan ve leigh whannell in yazdığı, bununla da yetinmeyip, yönetmen koltuğuna james wan'ın, odada bulunan adam karakterini ise olağanüstü bir şekilde leigh whannell'in canlandırdığı, harika müziğini charlie clouser'ın yaptığı, mütevazi bir kadro ve bütçeyle çekilen 2004 yapımı film. oscar alamayışı hayal kırıklığıdır.
  4 ... don kişot
 8. 8.
  testere kimine göre sadece bir film kimine göre sadece kesici bir büyük alet ya da kurtlar vadisindeki testere necmi senin aradıgın hangisiydi?
  7 ... biogenetikci
 9. 9.
  (bkz: saw 2)
  (bkz: saw 3)
  2 -1 ... hasnicktir
 10. 10.
  elime geçen dvd sini izlemeyi az önce tamamladığım ve çoğu insan gibi muhteşem finali ile beni de ekran başında kilitleyen film...
  4 ... ramirez