bugün

Cüzdanımın dostu. Sol yanım (cebimin)

Selam ve kibrit ile.
yıl olmuş 2020 hala sigara hem de sarma.
boku fabrikasyon değil bizzat sararak içmektir.
Hiç unutmam yurtta arkadaşlar bir sarma sigara Dağı yaparlardı odalarında. O dağ iki günde sıfıra iniyordu yeminle. Zaten içeriye girer girmez ortalık çin in sanayi bölgesi gibi oluyordu. Göz gözü görmüyor ancak seslerle yerimizi tespit ediyorduk. Zor günlerdi.
güzel tütün bulunursa, arap kağıt, kaliteli filtreyle endüstriyel sigaralardan çok çok daha iyidir.
Bıraktım gerçi umarım bir daha başlamam, yani demem o ki en iyi tercih hiç içmemektir.
Size mutluluğun resmini çizemem, lakin sırrını verebilirim.

-Arap kağıdı
-old holborn.

Saygılarla.
içenler o kokuyla nasıl insan içine çıkabiliyorlar hayret ediyorum.
insan içine çıkmıyorum canım benim çünkü ben insan sevmiyorum. Yaklaşık 7 yıldır sarma sigara içiyorum çokta memnunum ilk zamanlar kendim sarardım artık hazır alıyorum . En azından burda vergiden bir nebze kaçıyoruz azda olsa yani.
Ucuzdur, böyle giderse herkes kullanmak zorunda kalacaktir.
içilir.
Annemin kuzeni normalde ayda yılda bir sigara içen adamken; emekli olunca bunun makinesinden almış, adam müptela hale gelmiş, birini söndürmeden diğerini yakıyor kokudan yanına yaklaşılmıyor.
Bir kere içtim midem bulandı hemen bıraktım .
tek eksisi filtre kaynaklı diş sarartması yapabileceği gerçeğidir diye düşünüyorum. ha bir de aromalılar alkolle hiç gitmiyor gerçekten. onun dışında sigara içen biriyseniz fabrikadan çıkma paketinizi çöpe atıp orta kalite bir tütünle elinizde sardığınız sigarayı içmeniz hem akciğerlerinizi hem de cüzdanınızı sevindirecektir.
kurtarıcı.

7 liraya tedarik edilip yarınlar yokmuşçasına içilir.
bildiğim kadarıyla ağır diye biliyorum onlar. Bakkal sigarası candır bence.
görsel
Tek çekişte ciğer bırakmayan sigaradır, benim için tabi.
Anlayan yazarların;

Tütün, kağıt, filtre ve sarma makinesi tavsiyelerini beklediğimizdir...
yeni başlayanlar için arap çarşafı, ufak bir sarma makinesi (genelde 20 liradır) hafif de bir açık tütün önerebilirim. ama ben makaron kullanıyorum, çarşaf elimde sarı leke yapıyor ve o leke sıcak sudan başka şekilde çıkmıyor. makaronlarda o leke olmadığı için boş makaronları kendim dolduruyorum daha rahat olur. sarmaları koymak için de bir tabaka edinseniz iyi olur, onlar da genellikle tütüncülerde bulunur.
içim kalitesi tütününe, kağıdına ve sarımına göre değişen ancak çoğu haliyle bana kutu sigaralardan daha fazla keyif veren sigara.
üniversite yılımın başında kyk paramın yarısı sigaraya gidince finallerden sonra tütüne başladım. sigaraya aylık verdiğim para kyk'mın yarısına denk gelirken tütüne başladığımda aylık masrafım 60-70 lira civarındaydı.
Güzel tütün bulduysanız paket almanızı gerektirmeyecek sigara türü. Sarması zahmetli fakat çok daha ucuza geldiği de bir gerçek.
Yine de kamu spotu: sigara sağlığa zararlıdır
ince tütün calbor touch. Öğrenci ve işsiz kardeşlerime tavsiyemdir.
keyfinden değil cebinden içen ve yakında tezek içecek kişidir.
George karelias markasını tek geçerim. Yunan tütünü aynı zamanda ithaldir. Öyle leş tütünlere benzemez sigaranın üstte bıraktığı koku olmaz. Ağızda çamurlanma yapmaz. elde bile nerdeyse çok az koku olur. El sarması tütündür. Sarma makinesiyle olmaz. Ancak son zamanlarda popülerleşmesi ve ötv nin artmasıyla stokçuluğunda etkisiyle 25 gramı 40 tl olmuştur.
bunu içmeyip, atıyorum camel ya da winston'a para kaptıran zevat öküzoğluöküzdür lan.

allaan malları sizi! bitiremediniz bi türlü babanızın parasını.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar