1. 1.
  Akıl sağlığımı kaybetmeme sebep olabilecek kadar *muhteşem kurguya ve müziklere sahip adventure oyunu.
  6 ... coincidental magic
 2. 2.
  akıl hastalarının muhafaza edildiği yer. (bkz: akıl hastanesi)
  3 -1 ... sıçtırtma lamasına
 3. 3.
  çoook eskilerden güzel bir adventure oyunudur kendileri.
  2 ... amd
 4. 4.
  "key hides to" şeklinde şifresiyle beni ağlatan oyun. "bu kadar da zor yapılır mı kardeşim?" dedirten ve çıldırtan oyun.
  2 ... frozen
 5. 5.
  dibine kadar yüzüp oynaya oynaya son bölüme geldiğiniz ama bir türlü çıkışı bulamadığınız için kaldırıp bir kenara bıraktığınız allahın belası zorlukta olan oyundur.
  2 ... gwaihiri
 6. 6.
  daha 3.bölümde su borularını birleştirmeyi becerememiş ben için şu an yeniden kabus olmuş oyundur. *
  2 ... lotbone
 7. 7.
  Muhteşem bir atmosfore sahip, o dönemde oynadığımda beni şok eden harika adventure oyunu. Oyunu çözümüne baka baka oynamama rağmen gene de kasa kasa bitirmiştim. Gene de büyük haz almıştım. Ama yakın bir arkadaşımın elinde ki kendisinin ingilizcesi bile yoktu, çözüm olmadan bitirdiğini söylemesi üzerine kendimi hafiften aptal gibi hissettiğimi seneler sonra bile hatırlıyorum, bu da ufak bir not.
  ... kuyunun dibindeki
 8. 8.
  harika kurgusu olan oyun. acayip zordur, bir bakıma korkutucudur, sizi çoğu zaman aptal yerine koyan ama işi çözdüğünüzde "alt edemedin beni lan hahahaha * " dedirten leziz bir adventure oyundur. oynamayanlara şiddetle tavsiye edilir.
  ... ozmooo
 9. 9.
  lise yillarima gobekten giri$ yapmi$, mukemmel kurgulu, mukemmel atmosferli fakat zannedilenin aksine cok zor olmayan oyun.
  efsane niteliginde sayilan oyunlar listesinde ust siralarda yer alir. bu oyunu oynamadan advanture oynuyorum demesin kimse..
  ... antistar
 10. 10.
  * dördüncü nesil, ne zaman geldiği belli olmayan ve an itibariyle 151 entry'si mevcut yazar. *
  1 ... schizofrenne