entry'ler (431)

1899

gaylığı normalleştirmeye çalışan bir yapım. Başrol oyuncusunun instagram hesabını incelerseniz ne bok olduğunu anlarsınız.

kadınların tav olduğu 3 şey

para, araba, 21 cm.

deprem çantası

deprem çantası değilde geçenlerde bir ürün gördüm ufak bir şey bastığın zaman sesli sinyal veriyor bence herkesin yanında olması gereken bir ürün.

takip edilesi bloglar

Bitkilab
Uzun süredir takip ettiğim sağlık, cilt bakımı, saç bakımı ve kadına dair her konuda özgün bilgiler sunan bir web sitesi. Sürekli olarak güncelleniyor ve en aktif konuları işliyorlar. Takip listenizde mutlaka olmalı.

bitki

tüm avrupa'da 12.000 türü varken , sadece türkiye'de 9.000 türü vardır...

gülse alsaç

ne güzel dünya abicim. Bu ablamız 14 büyük markayla aynı anda tanıtım yüzü olarak çalışıyor. Biz hatunun tanıtım yaptığı markadan bir ayakkabı almak için 5 ay para biriktiriyoruz. Bizdemi stil danışmanı olalım kardeşim.

edit : 21 yaşındaymış daha. Kafayı yiyoruz hatunla beraber.

halil atalı

izmirli yakışıklı genç iş adamı. 0'dan büyüyenlerden.

kozmetik

Uygun fiyata toptan kozmetik ürünleri, ağız bakım ürünleri, cilt bakım ürünleri ve sağlık ürünleri gibi birçok ürüne ulaşabileceğiniz bir site.

loie istanbul

Harika ayakkabıları var. Fiyatlar biraz pahalı olabilir ona lafım yok ama bu devirde ne ucuz ki? Tasarımları da bence gayet yerinde.

sopyo

Aksesuar kategorisindeki ürünlerimi Trendyol'da ve Çiçek Sepeti'nde satıyorken satışlarımın artmaya başlamasıyla birlikte ne yapacağımı bilmediğim anda karşıma çıkan pazaryeri entegrasyon firması.
Sayelerinde şu an Trendyol, Çiçek Sepeti, Hepsiburada, n11 ve Pazarama'da da mağazalarım var.
Aras Kargo'ya ve Paraşüte tüm siparişlerim otomatik olarak düşüyor ve bütün faturalar içinde barkodlarıyla birlikte tek seferde yazdırabiliyorum.
Tek bir ekran üzerinden her şeyi yönetmek, üstelik kolayca yönetmek çok şükelaymış!
Destek ekibinin ilgisi de tuz biber!

Umarım yetkililer buraları görüyordur, teşekkürler Sopyo aynen devam lütfen.

seatpin

Geçen hafta oynanan Fenerbahçe - AEK maçı için biletler yine çıkmadan bitti. Yurtdışından gelen bir misafirime söz vermiştim maç için, internette nasıl dolandırılmadan bilet alabilirim diye gezinirken Seatpin’e denk geldim. Önce biraz şüphelerim vardı ama sonra WhatsApp hattından görüşme sağlayıp şansımı denemek istedim. 2 adet maraton alt kat bilet aldım, biletlerim 10 dakika içerisinde Passolig hesaplarımıza transfer oldu. Bu kadar hızlı ve sorunsuz olmasını beklemiyordum açıkcası. iyi olan hizmetin hakkını vermek lazım.

asım hamzaçebi

Denizlisporda oynayan gelecek vaad eden futbolcu.

biabet

ödeme yapmamak için kırk takla atan leş gibi bir yer. işlerine geldiği gibi çakal kurallar uydurmuşlar ona göre milleti iyi söğüşlüyorlar. kolay gele.

alternatif superapp

Kullanımı tahminimden daha kolay olan şimdilik avantajlı bir uygulama. Avantajlar devam ettiği sürece kullanırım.

eticmodel

Toğan Kuter Eren tarafından kurulmuş online model yarışmaları düzenleyerek sektöre yeni yetenekler ve ekran yüzleri kazandıran firma.

kilo vermek isteyenlere tavsiyeler

yediğinden fazlasını yakarsan kilo verirsin olay çok basit.

murat gözgü

1 kasım 1983 siirt doğumlu iş adamı ve müzisyen. Müzisyenliğinin yanında söz yazarlığı da yapan murat gözgü küçük yaşlarda ticarete atılmış, turizm ve taşımacılık işleriyle de uğraşmaktadır. Müzik alanında oldukça güzel eserlere imza atıyor Yakında ismini sıkça duyacağımız birisi. Bu vesileyle başlığını açmış olalım.

sevişirken 300 liralık gömleği yırtan kız

hardcore sexi hakeden kızdır.

dershane

fiyatları ayyuka çıkmış eğitim kurumları.

uludağ sözlük üyelerinin ayak fotoğrafları

görsel