1. 1.
  japoncada kiraz çiçeği * anlammına gelen kelime
  5 ... sylviaplathh
 2. 2.
  rusça'da japon kirazının karışılığı kelime.
  2 ... eskicameldahaiyiydi
 3. 3.
  kadın * ve ağaç * kanjileri kullanılarak yazılan kırmızı çiçek. martın son haftası ile nisanın ilk haftası açar ve japonya'da bu dönem kutsal sayılır. öyle ki hava durumundan sonra bir de sakura durumu verilir. japonyanın en çok turist kabul ettiği dönemdir... bir çok anime ve filmde de fon olarak kullanılmıştır... * * *
  (bkz: elfen lied)
  (bkz: dolls)
  4 ... dugu
 4. 4.
  istanbul'da eyüp sultan camii'nin karsisinda kücük ve sevimli bir patiseri. kendilerine özgü cok lezzetli pastalari var. sevgili ile gidilecek ideal yerlerden biri.
  ... kopush
 5. 5.
  hicbir yetenegi olmadigi halde nija olmaya karar vermis . sasuke ve naruto nun ayagini dolamaktan baska birsey yapmayan bir naruto karakteri.
  2 -1 ... scurtel
 6. 6.
  naruto takip edenlerin yakından tanıdığı çaylak-medic ninja..shippudenle birlikte işe yaramaz kız modundan çıkmıştır..ayrıca sakura japonlarca çok kullanılan bir kız ismidir
  1 ... d@nte
 7. 7.
  (bkz: shakura)
  ... stormbringer
 8. 8.
  japon halk ezgisi..
  1 ... ecstatic
 9. 9.
  Sakura Japonca bir kelime olup kiraz çiçeği anlamına gelmektir.
  Samuray yaşam tarzını hala ruhlarında taşıyan Japonlar için kiraz çiçeği çok büyük anlam taşır.
  Kiraz çiçekleri en güzel ve en olgun zamanlarında solmadan düşmektedir. Samuraylar da bu görüntüye bakarak savaş anında her an ölebileceğini aklına getirmekte ve felsefi bir boyuta gitmektedir. Kiraz çiçekleri ona hem yaşamı hem de her an ölebileceğini hatırlatıyordu.
  1 ... zanshin
 10. 10.
  tam adı haruno sakura olan medical ninja. manganın ilk bölümünde, işi gücü narutonun kafasına vurup sasuke için çıldırmak ve her fırsatta çok güçsüz olduğu için sızlanıp durmak olsa da, manga shippuuden'a geçince bizzat tsunade'den eğitim aldığını ve hayvanlar gibi güçlendiğini gördük kendisinin. hatta ve hatta, chiyo ile kol kola verip sasori denen kukla efendisini * öldürmüştür. gerçi sonraları yine askere giden yarini uğurlayan nişanlı modunda naruto'nun arkasından su dökse de, en azından saygımızı kazanmıştır.
  ... maturin