bugün

türkiye'nin en aktif sanal satış platformudur.

bazen üzgün olduğumda girer, tofaşcı tek hücrelilerin satılığa koydukları tofaş araçlarına nasıl methiyeler dizdiğini görür, allah'a beni böyle yaratmadığı için şükreder ve çıkarım.
Bir araç tanıtımında tavanında dansöz oynatıldığı için ezilmeleri vardır şeklinde açıklama gördüğüm site.
(bkz: arabanın kilometresini çekmek)
çöpe atacağım yazıcıyı , lan belki alan olur diyerek ilan verdiğim site.
ertesi gün müşteri çıktı aq. işe yarıyormuş cidden.
Sıradan vatandaştan çok emlakçılara çalışan site.
Bizde biraz palazlananın hemen bir yerleri havalanıyor nedense. Emsallerine nazaran gayet güzel bir site olmasına rağmen son fiyat artışları şaşırtmamıştır.
kurumsal üyelerini kaybetmemek adına bireysel kullanıcılarına site kullanımını, ilan yönetimini, fiyatlandırma politikalarını, üyelik problemlerini, müşteri hizmetleri bekleme süresini, geri dönüşü oldukça problemli hale getirmiş olan e-ticaret sitesi.

en yakın yerli rakibi hepsiburada.com'un da kurumsal üyelikler aracılığı ile satış yapmasından sonra karlılığı oldukça düşmüştür.

farkına varamadıkları bir gerçek var: kurumsal üyelerinin sayısının veya siteye olan rağbetin kıstasını da bireysel kullanıcılar belirliyor. o yüzden bizi üzmeyin. biz varız diye o firmalar senede 2.000 küsür lira kurumsal üyelik için para veriyor. bize ulaşabilmek adına bir ilana yüzlerce lira para alabiliyorsunuz.
Birçok alışveriş yaptığım ama bir keresinde satıcıyla konuştup bir kaç gün sonra para elime geçeceğini söylediğim ama acil de lazım olduğunu bildiği için ürünü, ödemeden önce gönderdiğine şahit olduğum satıcının olduğu site.

Not: Ürün kayıtsız olarak elime geçmişti ama şeytana uymadık daha sonra ödemeyi yaptık, allah boğazımızdan haram lokma geçirmesin.
araba piyasasının fırlamasında nerdeyse ötv kadar etkisi olan site.

mottosu: dosta gidecek araba. (kaput boyalı, km oynanmış, lastiklerin dişleri gitmiş)
aslında dostu skecek araba.

hasstır ulan diyoruz.
baz donanım araçları, "aracımız hidrolik direksiyonlu, son sistem abs'li ve klimalı olup füll+fülldür" şeklinde satmaya çalışan ibne kullanıcılara sahip site.
son yapılan güncellemelerle birlikte yazı fontunda ve arayüzde ufak tefek değişikliklere giden site.
Ölücüleriyle meşhur site.
fiyat manüpislasyonu iddiaları sebebiyle rekabet kurumu bu firma hakkında soruşturma başlattı diye okumuştum.
Buraya ne Zaman girsem, küfür dağarcığım genişliyor. Gtveren galerici ilan vermiş, 2010 model 290.000 km'de sol tarafı komple boyalı arabaya, sıfır ayarında yazıyor utanmadan amk ya. Olm küfür yiyon ya lan 7 sülalene. Bi de sürtmeden dolayı kapı çamurluk değişticiler var. Lan birinizde kapıya vurdular yazsa ya. Hep sürtme amk. ilan bakma eğlencemizi de piç ediyo ipneler
görsel
görsel
Bisktrn lan.
Şu sıralar fazlaca dolandırıcı ile dolmuş sitedir. internetten bulduklari ev fotoğraflarıni atıp uygun fiyata kiralarmış gibi yapıyorlar. Belli bir kapora topladıktan sonra hattı kapatıp yollarına devam ediyorlar. Not:dolandirilmadim ama gıcık oldum.
Moralin mi bozuk hemen sahibinden.com a giriyorsun 2.el arabalara bakıp çıkıyorsun anlamsizca mutlu oluyorsun.
Başlığa "hasarsız-hatasız-sıfır ayarında" yazıp açıklama kısmına değişen ve boyanan parçaların listesinin konulması.
bir internet sitesi.
0-100 bin km filtresi yapıyorum sığır 250 bindeki kilometresini 250 olarak girmiş. gel de küfür etme.
görsel
ciddi satış yapabilen, bu siteyi kullanabilen üyeler lütfen yardımcı olsun dediğim site.
(bkz: letgo)
boşuna uğraşma puşt insanlar.

satılık daire ilanların arasında kiralık olanlar var.
satılık araba ilanları arasında başka marka araba ilanı var.

letgo ikincile ilanlarında bu tür ilanlar gözükmeye başladı.

bu durumu bilerek yapıyorlar.
herkesin ev araba aldığı siteden ben kokoreç aldım. 40 tl vererek aldığım 1 bütün sarma kokoreç tabiki hüsranla sonuçlandı.
Ondan sonra 85 model tofaş nasıl 25.000 TL olur diye düşünürsünüz tabi.
2. el fiyatlarının bu kadar yüksek olmasında neden olan site. adam 45 binlik arabaya 50 bin yazıyor pazarlık yaparım diye, öbürü 50 bini görüp e o zaman ben de 55 yazayım 50'ye düşerim diyor, fiyatlar uçuyor. bazen de satıcılar fiyat düşmüyor, ama o adam alıcı olsa pazarlıksız hayatta almaz.

bizim millet bi garip. satarken pahalı, alırken ucuz olsun ister. hiç kendini karşıdakinin yerine koymaz.