bugün

uktedir
türkiye de internet üzerinden gayrimenkul,arsa,araba satısını baslatan duayen internet sitesi.
isminin degismesi gereken site. zira siteyi emlakcilar isgal etmis vaziyette, sahibinden ev bulmak imkansiz gibi.
çoğu kişinin sık kullanılanlar listesine eklediği alışveriş portalı. ancak özellikle emlek ve vasıta bölümlerinde komisyoncuların akınına uğramştır.
muhtemelen bir,
bayan
astsubay
doktor
veya
öğretmen tarafından açılmış site. *

ve yine muhtemelen ,
bütün satılanlar ''temiz''dir... *
aranan her seyin bulunabildigi, oldukca islevsel ilan sitesidir.*
şu aralar sıklıkla radyo ve tv.lerde reklamı yapılan site.
adı sahibinden olmasına rağmen, araba almak için 2 farklı yeri aradığımız ve ikisinde de galerici arkada$ların cıktığı, görselliği sıfır olan, $ekil olarak ebaya benzeyen, e-ticaret sitesi.
http://www.sahibinden.com/ sitesinden ulasilabilir.
bünyesinde binlerce alt kategori bulunduran, yalnızca ürünü sahibinden satanlara değil, emlakçı vs gibi firmalara da hizmet veren dolayısı ile bünyesinde sanal mağazalar da bulunduran türkiye'nin en geniş içeriğe sahip internetten ikinci el ilan sitesi.
en son verilen bir ilanla yarmış site;

--spoiler--
'ELEMAN ARAYANLAR'

başlık: benimle tatil yapacak bayan arkadaş arıyorum

''MERHABALAR iSTANBUL AVRUPA YAKASINDA BAKIRKÖYDE OTURUYORUM........32 YAŞINDAYIM BiR BEYiM TiCARETLE MEŞKULÜM iŞLERiMiN YOĞUNLUĞUNDAN BINALDIM TATiLE iHTiYACIM VAR ........CiDDi SEViYELi BiR BAYAN ARKADAŞLA 1-2 HAFTALIĞINA TATiLE ÇIKMAK iSTiYORUM iLGiLENEN BAYANLAR TELEFONLERINIZI BEKLiYORUM ? TERCiHiM 20-30 YAŞ ARASI FAZLA KAPRiSLi OLMAYAN MEDENi KÜLTÜRLÜ DÜRÜST AMAÇ GÜZEL BiR BERABERLiK VE TATiLiN TADINA ÇIKARMAK.....''

http://image.sahibinden.c...524127_537774_cpv4194.JPG
--spoiler--
mms ile ilan servisini devreye sokmuş web sitesi. bundan böyle sahibinden.com bünyesindeki "ajanım" uygulaması size ilgilenebleceğiniz ilanları cep telefonuna gönderiyor, isterseniz beğendiğiniz ilanlarıd da arkadaşınızın eşinizin dostunuzun telefonuna mms olarak yollayabiliyorsunuz.
güvenli e-ticaret olayında 1 kasıma kadar komisyon almayacak olan site.
ne arasan var sitesi.
yeni gördüğüm mail'e göre kullanıcıların doğum günlerinde tüm promosyonlarda yüzde 50 indirim uygulayan sitedir, bravodur. * *
alınık ilanı bıraktığım ama 3 haftada aktif edilen leş bir web sitesi.
yaklaşık bir haftadır sorun yaşayan,sayfalar arası atlamalarda kullanıcılara işkence çektiren web sitesi.
benim gibi gittigidiyor.com'dan illallah diyenler için, kurtarıcı sitedir... ürün listelemek bedava, daha uzun süre yayında kalır, kendi kendine aktive olur vs vs vs...
ücretli listeleme özelliği ile para kazanmaya heveslenen bir sitedir.
yenilenmiş ve yeni hali daha kullanılabilir olmuş site.
internetten vasıta ve emlak alım-satımında kesinlikle rakibi olmayan sitedir. ücretsiz oluşu ve kullanımının basit olması çekiciliğini artırmaktadır.
çok ucuza sattığım emlakla ilgili anasayfasın da vitrin ilan verdigim (200 ytlye) ama birkaç kişinin aradığı site.
(aynı ilanımın başka bir ücretsiz emlak sitesinde yayınlandığında 15 kişinin aramasının, beni dumura ugratmasına yol açan site)
(bkz: parayı çöpe atmak)
evlerini kolay yoldan kakalamak isteyen uyanık kullanıcılar ile dolmuş site. ilan sayfasına toplamda 150 küsür milyar * olan evlerini "25.000 ytl sıfır acill kaçmazz" şeklinde yazılar ile bürüyüp sazan avlamak daha kolay tabi.
97 model corolla için 15.500 lira* talep eden kurnaz nasreddin hocaların* bulunduğu site.
Türkiye'nin şu anda tartışmasız en kaliteli e-ticaret sitesi.sıkıldım artık gittigidiyorda soyulmaktan:ilan verirken para ver,ürünü sat,yüzde 10 komisyon ver...burda ne güzel.get(güvenilir e-ticaret) açmazsan bütün işlemler bedava.sadece get de %5-7 lik bir komisyon var o kadar.
kaçıncı el olduğunu bilmediğimiz bir site.