bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    uktedir
    türkiye de internet üzerinden gayrimenkul,arsa,araba satısını baslatan duayen internet sitesi.
    1 -1 ... karpuzkabugu
  2. 2.
    isminin degismesi gereken site. zira siteyi emlakcilar isgal etmis vaziyette, sahibinden ev bulmak imkansiz gibi.
    7 ... nane limonata
  3. 3.
    çoğu kişinin sık kullanılanlar listesine eklediği alışveriş portalı. ancak özellikle emlek ve vasıta bölümlerinde komisyoncuların akınına uğramştır.
    ... tibet
  4. 4.
    muhtemelen bir,
    bayan
    astsubay
    doktor
    veya
    öğretmen tarafından açılmış site. *

ve yine muhtemelen ,
    bütün satılanlar ''temiz''dir... *
    5 -3 ... aby
  5. 5.
    aranan her seyin bulunabildigi, oldukca islevsel ilan sitesidir.*
    ... laxx
  6. 6.
    şu aralar sıklıkla radyo ve tv.lerde reklamı yapılan site.
    ... leblebi tozunun hastasiydim
  7. 7.
    adı sahibinden olmasına rağmen, araba almak için 2 farklı yeri aradığımız ve ikisinde de galerici arkada$ların cıktığı, görselliği sıfır olan, $ekil olarak ebaya benzeyen, e-ticaret sitesi.
    1 ... bylait
  8. 8.
    http://www.sahibinden.com/ sitesinden ulasilabilir.
    1 -2 ... jazzmatass
  9. 9.
    bünyesinde binlerce alt kategori bulunduran, yalnızca ürünü sahibinden satanlara değil, emlakçı vs gibi firmalara da hizmet veren dolayısı ile bünyesinde sanal mağazalar da bulunduran türkiye'nin en geniş içeriğe sahip internetten ikinci el ilan sitesi.
    ... dududil
  10. 10.
    en son verilen bir ilanla yarmış site;

--spoiler--
    'ELEMAN ARAYANLAR'

başlık: benimle tatil yapacak bayan arkadaş arıyorum

''MERHABALAR iSTANBUL AVRUPA YAKASINDA BAKIRKÖYDE OTURUYORUM........32 YAŞINDAYIM BiR BEYiM TiCARETLE MEŞKULÜM iŞLERiMiN YOĞUNLUĞUNDAN BINALDIM TATiLE iHTiYACIM VAR ........CiDDi SEViYELi BiR BAYAN ARKADAŞLA 1-2 HAFTALIĞINA TATiLE ÇIKMAK iSTiYORUM iLGiLENEN BAYANLAR TELEFONLERINIZI BEKLiYORUM ? TERCiHiM 20-30 YAŞ ARASI FAZLA KAPRiSLi OLMAYAN MEDENi KÜLTÜRLÜ DÜRÜST AMAÇ GÜZEL BiR BERABERLiK VE TATiLiN TADINA ÇIKARMAK.....''

http://image.sahibinden.c...524127_537774_cpv4194.JPG
    --spoiler--
    4 ... paramparca