1. 1.
    Sahibinden tarzı alışveriş uygulaması. Android ve ios markette mevcut. Sahibinden tekeline alternatif olması açısından önemli bir olay.

Reklamı..
    https://youtu.be/5Mq1-jaCD-k
    3 -1 ... orjinaldeli
  2. 2.
    (bkz: ninjago)
    4 ... vandal savage
  3. 3.
    Android işletim sistemi için hazırlanmış bir ikinci el alım-satım sitesidir. Komut tabanlı arama ve uygulama içi sohbet hizmeti sunan uygulama sayesinde sizinle aynı şehirde bulunan satıcı ve alıcılara ulaşıp onlarla iletişim kurabiliyorsunuz.

(bkz: çek yükle mesaj at letgo ile rahat sat)
    2 ... emre s
  4. 4.
    bim den aldığı aleti 2 katına satan mal gördüm. lanet ettim bu milletin şark kurnazlığından.
    12 ... lan senin de nickinin de amk
  5. 5.
    Ayakkabısını ayağındayken çekip koyan var. Siz düşünün adamlardaki mesleki ciddiyeti. Ve hadi bir hata oldu koyabildi o fotoyu, 2 haftadır niye durur arkadaş?
    5 ... alonedevil2
  6. 6.
    ipini koparan kurnazın geldiği hede... inanın çok gülüyorum, adam bildiğin yük paletini boyamış cilalamış el emeği masa diye 2 bin liraya satmaya çalışıyor yemin ederim gülmek için kullanıyordum taki bu geceye kadar adam artık eşinin mi kızının mı bilmiyorum ama kullanılmış bayan iç çamaşırını satıyor vallahi pes ya.
    4 -1 ... barcelona barcelona
  7. 7.
    ilginç kafaların yer aldığı uygulama. 30-40 liraya aldığı, giymekten çamurlanmış tozlanmış ayakkabıyı 100 liraya satışa çıkaran kafalar bunlar.
    5 ... violent moon
  8. 8.
    türkiye piyasasına yeni girmiştir. türk versiyonu my circle diyebilriz. my circle dada çevrendeki ilanları görebiliyorsun
    (bkz: my circle)
    2 ... 515 213 2123
  9. 9.
    ölücü kaynayan dandik uygulama.
    4 -1 ... jason todd
  10. 10.
    Vereceğiniz ilanı sikeyim.

letgo
    11 -1 ... emre s