bugün

geceden kalma sabahlarda,erken uyanınca yanında camel soft ile muhteşem olan içecektir.
valelerinin trafiğin içine ettiği Rumelihisarı cafelerinden sadece biri.
Kokusu ciddi şekilde etkileyici olan kahvedir. Hafif acımtrak ama yumuşak lezzet sunan markalardan içilirse orgazmik etki yaratabilir.
Yalnızlığın kadim dostu.
kahvenin gerçek hayat acılığına en yakın halidir, içilesidir.
rumeli hisarında 7/24 kahvaltı veren en sıcak ve samimi yeri.
eğer spor yapıyorsanız ve spor'a başlamadan önce bir sade kahve tüketirseniz yakacağınız kalori miktarını 3-4 kat artırır.
çayı 5 portakal suyunu 10 tl fiyata satan deniz kenarı kazık mekanlarındandır.
tercih edilen kahve sekli. o ne oyle sutlu yok kremali findikli vs kahve.
onlar mesrubat gibidir.
ama sade kahve bir keyif bir gereklilik.
sade olacak tabi icine iki uc seker.
sicak.
turk kahveside orta sekerli olacak.
en sevdiğim kahvedir. günde 6-7 bardak tükettiğim şekersiz kahvedir. nescafe gold bana göre bu konuda en iyisidir.
Bana mutluluğu, gelecek güzel günleri falan hatırlatan içecek. Evde olmayınca bir hüzün çöküyor, işlerime başlayamıyorum. Anlamadığım, bu kadar acı bir tada böyle bir anlamı ne ara yüklediğim.
Hep yalnızlıktan hep.
1 yıl boyunca günde 7 bardak tükettiğim, 4 saatlik uykuyla günü kurtarmanızı sağlayan ancak mitral ve triküspit kapakçıklarda erimeye; anksiyeteye ve central obeziteye neden olan şekersiz içeçek.
Bu saatte içileni "tepecikli" şarkısını açıp oynama noktasına getirebilir. Aman dikkat!
Bana buyuk zevk ve mutluluk veren vazgecilmez icecegim.
an itibari ile içmekte olduğum içecek. yanında sigara ve müzikle mükemmel gider.
alışınca bırakamadığın sütlü ve şekerli kahvelerin laga luga geldiği içecektir. severek tüketiriz.
Ben ders çalışırken içiyorum. Filtre kahve işlem görmediği için daha sağlıklı tavsiye ederim.
Sadece ağır insanlar içebilir.
içilebilecek tek kahvedir.
Hey garson orta bir sade kahve bahane, istediğim saadet. Sade kahve hikayeymiş, sade kahve sade..
Kremasız, sütsüz ve şekersiz kahvedir. Latte ve mochanın hazırları çıkmadan önce en çok tükettiğim kahveydi ama yine de vize/final dönemlerinin vazgeçilmezi. Gold olanının içimi daha yumuşaktır. Kokusu da klasikten daha hoştur. Klasik sert içimli kahve severlere yönelik. Daha acı, ağır bir kokulu.

işlenmiş kahvede kahvenin favorim olan hali.
kafa yapar. şaka bir yana asıl kahve içmek budur. sütlü kahve içmek aslında kahve içmemektir.
Acıdır.içilmez kolay kolay.
Araştırmalara göre sade kahve metabolizmayı %10 hızlandırır ve yağ yakımını %30 arttırır.
Kesinlikle favorim ben kahveyi şekerli içemiyorum böyle bir şey oluştu bende.