bugün

Kahvenin en güzel ve yalın hali.
az önce hüplettiğim kahvedir.
doğal sevenlerin tercih ettiği kahve.
görsel
En sevdiğimdir.
Para verseler de içemiyeceğim bi kahve türü. Kendime acı çektirmeyi sevmiyorum. Sütlü kahve candır.
Kesinlikle favorim ben kahveyi şekerli içemiyorum böyle bir şey oluştu bende.
Araştırmalara göre sade kahve metabolizmayı %10 hızlandırır ve yağ yakımını %30 arttırır.
Acıdır.içilmez kolay kolay.
kafa yapar. şaka bir yana asıl kahve içmek budur. sütlü kahve içmek aslında kahve içmemektir.
Kremasız, sütsüz ve şekersiz kahvedir. Latte ve mochanın hazırları çıkmadan önce en çok tükettiğim kahveydi ama yine de vize/final dönemlerinin vazgeçilmezi. Gold olanının içimi daha yumuşaktır. Kokusu da klasikten daha hoştur. Klasik sert içimli kahve severlere yönelik. Daha acı, ağır bir kokulu.

işlenmiş kahvede kahvenin favorim olan hali.
Hey garson orta bir sade kahve bahane, istediğim saadet. Sade kahve hikayeymiş, sade kahve sade..
içilebilecek tek kahvedir.
Sadece ağır insanlar içebilir.
Ben ders çalışırken içiyorum. Filtre kahve işlem görmediği için daha sağlıklı tavsiye ederim.
alışınca bırakamadığın sütlü ve şekerli kahvelerin laga luga geldiği içecektir. severek tüketiriz.
an itibari ile içmekte olduğum içecek. yanında sigara ve müzikle mükemmel gider.
Bana buyuk zevk ve mutluluk veren vazgecilmez icecegim.
Bu saatte içileni "tepecikli" şarkısını açıp oynama noktasına getirebilir. Aman dikkat!
1 yıl boyunca günde 7 bardak tükettiğim, 4 saatlik uykuyla günü kurtarmanızı sağlayan ancak mitral ve triküspit kapakçıklarda erimeye; anksiyeteye ve central obeziteye neden olan şekersiz içeçek.
Bana mutluluğu, gelecek güzel günleri falan hatırlatan içecek. Evde olmayınca bir hüzün çöküyor, işlerime başlayamıyorum. Anlamadığım, bu kadar acı bir tada böyle bir anlamı ne ara yüklediğim.
Hep yalnızlıktan hep.
en sevdiğim kahvedir. günde 6-7 bardak tükettiğim şekersiz kahvedir. nescafe gold bana göre bu konuda en iyisidir.
tercih edilen kahve sekli. o ne oyle sutlu yok kremali findikli vs kahve.
onlar mesrubat gibidir.
ama sade kahve bir keyif bir gereklilik.
sade olacak tabi icine iki uc seker.
sicak.
turk kahveside orta sekerli olacak.
çayı 5 portakal suyunu 10 tl fiyata satan deniz kenarı kazık mekanlarındandır.
eğer spor yapıyorsanız ve spor'a başlamadan önce bir sade kahve tüketirseniz yakacağınız kalori miktarını 3-4 kat artırır.
rumeli hisarında 7/24 kahvaltı veren en sıcak ve samimi yeri.