bugün

kasımpaşaspor'un yeni sezonda üst sıraları zorlayacağına dair transferdir.
ilk sezonunun sonunda beğenilmeyip yollanacak futbolcu.
fenerbahçeye gol atmış.
çok iyi oyuncudur kalıcı olur.
türkiyede bruno alvesle beraber topla arası en iyi stopperdir.savunması tartışılır ama savunmadan oyun kurma ve hücuma katkısı çok iyidir.bu adam eskiden avrupanın okan koçu gibiydi bir türlü patlayamamıştı premier lige bile transfer oldu ama potansiyelinin hep altında kaldı.türkiye ligi için hiç bir takımda sırıtmaz ortalama savunmacıdır.
sahadaki 2. topla elinde gezen, kalesinde tehlikeyi görünce elindeki topu oynanan topa çarpmış adam. ibneliğin önde depar atanını yapmıştır.
kırmızıyı hak etmiş topçu. olum böyle şey ancak Türkiye'de olur zaten.
Elindeki topu pozisyon olunca hemen attı pozisyon bozmak adına kendisini günün çakalı seçtim. Çakalllll.
http://s7.directupload.ne...mages/131215/audjmtrn.swf

şu hareketiyle sarı kartla ödüllendirilen.
yazık arkadaş.
http://s7.directupload.ne...mages/131215/audjmtrn.swf

oyuna ikinci topu atan çocuğa kızıp ''küstüm ben oynamıyom'' diyerek oyunu daha da bozmuştur.
genellikle küçükken oyunlarımızda hep olurdu böyle tipler.

sevimli ama yine de.
yaptığı net şekilde adilik örneğidir. Aynısını fenerbahçe maçında yapsa bu herife 3 gün 3 gece söverdim şimdi bile sövüyorum artık sen düşün. Çok net bir gol pozisyonu yok herhalde o sebepten sarı verdi hakem ama kırmızı verse çok daha iyi olurdu.
Göt korkusunun vücut bulmuş hala.
Şu hareketten sonra 3 atsalarda gam yemem.
Çaresizlik böyle bişey işte.
bu ülkenin geldiği durum hakkında beni ciddi bir şekilde düşündürmüştür. adam türkiye ye birkaç ay önce geldi ama yaptığı iğrenç hareketten sonra inanılmaz bir pişkinlik ve karaktersizlikle ne yaptım diyebiliyor. aynısını daha önce de gördük, ülkeye girenin karakteri bozuluyor. diğer örnekler için:

(bkz: diego lugano)
(bkz: emmanuel eboue)
(bkz: bruno alves)
niye kırmızı kartla atılmadığını anlamadığım karaktersiz futbolcu. o pozisyonda hakem maçı durdurup bu dallamayı kırmızı kartla atmalı, endirekt serbest vuruşla da oyunu devam ettirmeliydi.
futbolculuktan men edilmeli.
çok sevdiğim bir oyuncuydu fakat son yaptığı hareket kendisinden ışık hızıyla soğumama neden oldu.
Evlat olsa sevilir. Helal olsun lan sana. Fedacıları kudurtman yeter.
elindeki topla yapmasa bile almeida topu ayağından açmış, ayaklarıyla bile topu rahat kesebilir. ama yaptığı şey bence penaltı.
spor toto süper ligin özetini göstermiş futbolcu. resmen komedi. evet.
sarı kartla geçiştirilen pozisyonda futboldan men edilmesi gerektiğini düşündüğüm çirkef futbolcumsu.
bir söz vardır öyle göte böyle yarrak diye. eğer federasyon bu ise futbolcu da bukadar rahat kural tanımamayı göze alabiliyorsa ki öyle. donk burada suçsuzdur. yaptığı adiliktir eyvallah ama hakemin oyundaki topu görüpte oyunu durdurmaması da adiliktir. burada yapılması gereken maçın tekrarı ve fatih terim ile beraber yıldırım demirörenin ayrılmasıdır. yeni federasyon başkanı mustafa denizli, a milli hocamız da şenol güneş olsun.
troll reyiz.
(bkz: lag var beyler)

bug bulmuş adam.
futbol tarihine bir ilke imza atarak elindeki top ile gol pozisyonunu kesmiştir. bence o pozisyon penaltı olmalıydı. sonuçta sahada var olan topu eliyle tutuyor haksız mıyım?
bu işin cezası sarı kartsa, eline aldığı topu hakemden saklayarak gizli gizli rakip takımın kalesine yollayarak gol atmayı denesin futbolcular. gol olursa çok iyi, olmazsa cezası zaten sarı kart önemli değil, riski karşılıyor.

türk futbolunun amına nasıl konulur, bir bir izleyerek öğreniyoruz.