bugün

entry'ler (13)

bekar bir erkek olmak

Bizler insanız zaman ile tıpkı yaprak gibi solar ve uçar gideriz. Aile herşeydir. Karar sizin

biobaby

Burada önemli olan Aile ile birlikte karar vermek. Çünkü çocukların fikirleri hızla değişir. Anlamazsınız. Bizde söylediğim gibi yaptık ve Biobay kullanmaya karar verdi...

nutraxin

Kas ağrısı önemli bir durum yaşadığım için biliyorum. Geçen spor yaptıktan sonra aynı durum ile karşılaştım. Önce çok acı çektim. Arkadaşın önerisi ile marketden Nutraxin aldım. Ağrılarım geçmesine çok sevindim. Tabi spor yaptıktan sonra bu ağrıların olmaması en büyük etken oldu...

bioder

Erkeklerde spor yapmak önemli bu yüzden vücut kılları çok önemli spor yaparken dengenizi bozan bir konu olacaktır. Bu kıllardan kurtulmanın tek çözümü iyi bir tüy dökücü krem kullanmak gerekiyor.. Bu yüzden tercihi mi Bioder tüy dökücü krem alarak kullanıyorum.

bioxcin forte

Aynı mantık bende var. Sahiden komik .. Şu durum net ki çok yoğun bir ortamda ve yaş ilerledikçe saçlar dökülme ihtimali çok yüksek. Bende Bioxcin Quantom kullanıyorum. Bende çok çok faydalı oldu. En keskin örnek ise saçlarımda dökülme durdu..

açık oylamanın anlamı

AÇIĞI SADECE KADIN OLARAK YOTUMLAYANLAR HANDiKAPIN DiBiNi YAŞAMAKTADIR.

restorex

Kullanmak ayrıcalık çünkü farklı bir marka deniyerek çözüme ulaşmak beni mutlu etti. Saçlarımın dökülmesi kesildi. Uzadı sağlıklı saçlara kavuştum.

esfelisafilin

cehennemin dibi, en alt katı, yedinci katı anlamında kullanılan bir deyim.

metroda öpüşen kızlar

Bu ytarz olaylar dikkat ederseniz. Soyal Medyada çok fazla gözükmekte uzun zamandır olmayan olayların olması manidardır. Bu olay ile ilgili şunu söyleyiö.. EDEP YA HU YAPTIĞINIZ MANiDARDIR...

ünlülerin istanbul u terk edip ege ye kaçması

parası olunca ev alması yeşil ve doğa ile birlikte olması ailesinin keşmekeşten (motropol) den kurtulup doğayı tercih etmesi...

komşu doktor çiftin almanya ya gitmesi

işte fark burada neden aynı nufusa sahip bir toplums bilim ön planda neden insanlar bu toprakları tercih ediyor. EEE BiLiME DESTEK VERMEZSEN SONUCUNA KATLANIRSINNN

eğitim ve sağlığı sırtında yük olarak görmek

Eğitime, verilen desteğin tam ve anlamlı olması gerekmektedir. Çünkü eğitim ''yapay zekada'' son nokta herşey geleceğimiz ile alakalıdır.

hoş geldiniz

hOŞGELDiNiZ CÜMLESiNiN BU KADAR KOMiK YORUMLANMASI ÇOK iLGiNÇ HOŞ GELDiNiZ...