entry'ler (12)

biobaby

Kullanıyoruz ve çok mutluyuz. Çünkü çocuğun gözleri gülüyor. Bizi çok mutlu edende bu oldu. Kullanım kişiden kişiye değişir. Özellikle çocuğun mutlu olduğu zamanlarda kullanmakta fayda var.

online derste mikrofonu açık unutan merve

bilgi önemli bir virajdır. Unuta bilir. Olabilir. Çevresine dikkat etmekte fayda var.

uludağ sözlük

trollere bakınca şok oldum. Günümüz digital çağ dolayısı ile sosyal döngü için uludağ sözlük vb şart..

14 yaşındaki kızı taciz eden din kültürü öğretmeni

kısaca ne denir biliyormusun anne hariç baba hariç o... çocuğu- p... içeride yüzde yüz eminim ona bir erkeklik dersi verecekler.....

yahudinin kestiği et yenir kemalistinki yenmez

ALLAH SABREDEN iLE BARABERDiR. - Ayet ile açıktır. Almanya da bunu söylemiş gayet normal biliyor. Türkiye de bunu söylesem beni KEMALiSTLER sabah namazını kılmadan asar yuhh ayıp insanın fıtratına ters ...

bioxcin forte

yorumları okuyunca çok güldüm ya bende kullanıyorum. Şunu net söyleyim saçlarda hareket için son derece mantıklı olduğunu düşünüyorum. Günde en az sabah ve akşam serin su ile masaj yaparak yıkayın sonucu göreceksiniz. Dökülme hiç düşünmediğimden de erken duracak..

restorex

Okudum kadarı ile farklı görüşlere sahip çok inansan var. Burada en önemli 3 etken var. DÖKÜLME/ UZAMASI/ KOKU beni en çok mutlu eden kısmı ise dökülmenin durması ve güzel kokması...

keratin

Keratin vucut için kıl vb oluşum için proteyin içeriğinde olan bir madde bu bildiğim için özellikle saç dökülmesine karşı ben Bioxcin Keratin tercih ediyorum. Çünkü Sağlık Bakanlığı arkasında...

nutraxin ımmun s ve big energy takviyeleri

Nutraxin big energy kullanıyorum. Özellikle spordan sonra son derece iyi oluyor. En büyük etken vücut yorgunluğu insanları etkileyen en önemli belirtidir. Bu yenmek için Nuraxin big energy kullanıyorum.

ısparta

Tarih bakımından YALVAÇ çok önemli ben Ardahanlıyım eşim Yalaveç dolayısı ile sevdiğim bir bölge...

toki

Piyasa perişan vaziyette inşaat şuan kurtarıcı pozisyonunda bunu yapmak zorundalar. TOKi'nin kullandığı tüm materyaller DOLAR endeksli, şuan artma trendinde emfilasyon bu şekilde devam ederse kurtarmak için inşaatı kullanmak zorunda orta sınıf alt sınıf inmiş durumda kurtarmak için elden gelen bu olduğunu düşünüyorum

afgan mültecilerin türkiye akını

Afgan veya ingiliz benim düşünceme fark etmiyor. Sadece şu beni etkiliyor. 1 Milyon şehit ver. Türkiye Cumhuriyeti devleti kur topraklarını bırakıp başka ülkeye gelip insanlarımıza acımazsızca zulmetsinler. Bumudur Milliyetçilik Bozkurtcular utansın......