bugün

(bkz: a 101)
halk arasında sıklıkla fetö ile ilişkilendirilen marketler zinciri. garip olanı ise 15 temmuzdan sonrasında atv de neredeyse her gün; yine halk arasında fetö ile ilişkilendirilen orkide yağlarının reklamı başta olmak üzere katalog reklamı yapabilmiş olmasıdır.
Pkk destekli bir firma olduğunu biliyorum en azından en iyi hisse sahiplerinin pkk olduğunu biliyorum.
Dün itibariyle aklanan şirket, adamlar 2 yıl önce Tayyip in, geçen yıl pkk nın bu yıl da fetö nun oldu amk. Millet g.tunden duyduğuna inandığı için olan boş yere çalışanlarına oldu, çok ciro kaybetmişler bu söylentiler dolayısı ile. Ne çok düşmanı varmış. Neyse en azından millet artık anlamıştır. Bir daha ottan boktan sebeplerle iftira atılmaz umarım.
Ya beyler boş verin a101 i şoku bimi...
Gelin Migros'a .
Ucuz marketler arasında en kötüsü.

Bence buradan kesinlikle gıda malzemesi almayın; temizlik malzemeleri, ev aletleri, tuvalet kağıdı falan ok de sakın ola ki peynir, sucuk, salam (yani tanıdık markalar haricindeki markalardan bahsediyorum) falan sakın almayın, Lezzetler tatlar hijyen her şey berbat.
fethullahçıların alışverişte ilk tercih ettiği mekan.
kaşar peynir almak için girdim kaşar peynirleri var ama hepsi dilimli aç bitir şeklinde nerdeyse 100 tane var.
bim ile kafa kafaya yarışan turgay aydın'a ait perakende satış marketleri. bazı ürünleri gerçekten çok güzeldir ama ürün kalitesini baz alırsak bim daha önde, ürün çeşitliliğini baz alırsak a101 daha öndedir.
(#35615208).
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.