bugün

çok uzun bir uludağ sözlük geçmişi olan yeni bir yazar. zaten anlayacaksınız kim olduğumu.
yaşadığım olumsuz tecrübelerden sonra artık kendi nick başlığımda ya da beni sinir etmek için açılacak başlıklarda uzun uzun açıklama yapmayacak, saygı ve format çerçevesinde diğer yazarları eleştirme hakkını kullanacağım ve mümkün oldukça zeytin dalı uzatacağım. artık o dalı kabul edip etmemek ve donuza eklenip eklenmemek sizin elinizde...
haydi başlayalım.
(bkz: Abberline)
(bkz: swh)
kankam sözlüğe geri dönmüş. hoş gelmiş.
mutlu ama uzak olası yazardır.

kırıcı çıkış falan diyor hemen ele vermiş kendini gene gardaşım. 17 takip ediyor 1756145 kişilik donuz listesi de yapmıştır hemen.
(bkz: abberline)

hoşgeldin la ebbır, bizde seni merak etmiştik amk...
kendi istediğini yazabilen lakin ona katılmayan biri olunca ;

karşısındakine''senin fenerbahçeye aşkın var galatasaraya nefretin var '' gibi var olmayan şeyleri varmış gibi gösteren yazar. psikolojik sıkıntıları olabilir bilemiyorum. eksisine eksiyle karşılık verip hayırlı olsun diyoruz.
keşke kötü niyetli yazarlara istediğini verip eski hesabını silmek yerine oradan devam etseydi.
görsel

Yine, yeni, yeniden sözlüğe 1.025.697. Kere dönüş yapmış yazar.
abber hoşgelmişsen.
Vay vay vay...

Mutlu ama yakın olsun. Hoş geldinnn...

Evet
Profesyonel başlık altı sıçıcısı. Senin insanları darlamaya ne hakkın var pardon? Kırılıyormuş kim seni iplesin de kırsın? Yönetim sildi de bi süre nefes aldık. Geri dön çöplüğüne zaten insanların canı burnunda seni mi çekecek.
Efsane geri dönmüştür. Özlemiştik. swh.
Geri vites yapmış olan sözünün eri olmayan sözde yazar, donuzuna eklemediği yazar kalmamış galiba ekşi sözlükte, oradada böyle ağlıyor çünkü, sen silik yemedinmi la buradan, şimdi yine senimi çekecek bu millet. Artık milleti donuzuna ekler durur öyle de psikolojisi bozuk bir adamdır.
(bkz: #46881806)

eski nicki ile seslenince uf olmuş paşam. ayrıca ben sana abberline demiyorum ebbır diyorum. belki o başkasıdır olamaz mı?

''ben artık senin adına yazmayacağım'' demişsin de düdük makarnası ''zenn lavian adlı yazar'' diye başlık sıçmadan önce düşünecektin onu. ben hala yazmıyorken gelip yine o başlığa sıçmışsın, böyle de karşılığını alırsın. işi inada bindirme demiştim sana.

sokak köpekleri konusunda da seninle anlaşamayacağımız belli çünkü ben iki çocuk babasıyım; sen konu ile ilgili ''hepsi tehlikeli değil ayrımı iyi yapalım'' dan öteye gidemedin. ayrıca sabahın kör karanlığında işe gidenlerden de değilsin sanırım, bu sokak köpeği denen çete halinde dolaşan hayvanların genelde çocuk ve yaşlılar gibi kendini savunamayacak insanlara saldırdığına defalarca kez şahit olduk ve maalesef bir çok ölüm haberi aldık bunlardan.

bak senin denyo kafan basmaz diye tekrar yazıyorum ''sokak köpekleri yüzünden çocuklar ve yaşlılar ölüyor'' bu memlekette bazılarını ciddi ciddi et parçası gibi yediler senin bu ''sevimli arkadaşların''

bana rica minnet falan sökmez, insanlara pek kurulmam ama sana fena kuruldum ebbır, adam akıllı bana bulaşmadan yazmana bak. başlığıma yada nickaltıma ''sıçarsan'' getirir suratına sıvarım onu...
uludağ sözlüğü bırakamamış olan bir yazar. uludağ sözlük candır. ekşi sözlükte de engelini kaldırırsa sevinirim bence.
Ekşi sözlükte uludağ sözlüğü yerin dibine sokan, silik yemesine rağmen uludağ da utanmadan sıkılmadan başka nicklerle gelip sözlükte yazmaya devam eden gereksiz yazar, pardon yazar dedim, üye olacaktı, ekşi sözlükte bile aynı kalıp cümleleri kullanıyor, o kadar da kelime haznesi dardır bunun, en kısa zaman içerisinde tekrar silik yemen dileğiyle.
Çok tuhaf bir nicki olan yazar, galiba eskilerden. Abberline nickini kullanıyormuş galiba. Tuhaf birine benziyor. Donuz ne demek ya.
görsel
Galatasaraylı çok değerli bir gardaş bu, Allah seni Galatasara'ya teknik direktör olmakla müjdelesin, Adam gibi adam.
(bkz: geldi yine)
Adam gibi adam galatalı yazar, bu adamı niye çekemiyorsunuz la.
Vay vay vay kimler gelmis dedirtmistir.

Donuz listen hazir mi lan? Swh.
Bu adam bir efsane ya, direk donuz listesine girersiniz.
Sözlüğü donuzsuz bırakmayan adam gibi adamdır, helal la sana.
görsel

Zamanında 12-0 yenilmiştiniz kanka ilerleme var sizde zahahahahahahaha.