bugün

son sekizinci nesillerden bir adet yazar. nicki...sanki...birazdan böyle ellerini bırakarak başlık sıçacak trolü andırıyor gibi. ama entryleri, aksini söylüyor. bol bol okuması, yararlı şekilde yazması dileğiyle.
üretici bir nicke sahip yazar. nick seçiminden dolayı kendisini kutluyorum.
sakarya üniversitesi iklimlendirme ve soğutma teknolojisi son sınıf öğrencisi.
güzel tezleri olmayan yazar . *
sempatik, sıcakkanlı misafirperver yazar. o bir melek ayrıca. *
nick'ini gördüğüm an koptuğum yazar. nesildaş yazar.
yazılarını ıkınarak takip ettiğim yazar.
(bkz: #14369266)

adam sagopa kajmer.
(bkz: nickini sevdiğim)
aklı sıra gizemli olmaya çalışan yazar.
güzel, insandır.
neyin kafasını yaşıyor merak ediyorum .
buna bu saçmalığı yaptıranın ben gelmişine geçmişine ....

sözlük yazarlarının itirafları/#14436174
(bkz: nevruzda kürdistan kurulacak/#14460113) cuk oturtmuş. hem de çok feci oturtmuş.
nesildaşımdır, severimki onu ben. hoş yazardır, klavyesi kuvvetlidir, derin manalı entarileri ile göze çarpmaktadır. sağ olsun var olsun.
(#14540498) ile ya sev ya terket ci olduğunu göstermiş yazar.
tarafıma ilgi duyan, tarafımdan ilgi görendir.
öyle uzun uzun entryler, entel dantel kelimelerle bezeli uzun cümlelerin aksine kısa ve net adam gibi yazardır (nokta) Ha şunu da söylemek gerekirse sözlükte vatan millet bayrak sevdalısı kişiler tabiki 3 - 5 çapulcunun zoruna gidecektir, bundan daha doğal hiç bir şey olamaz, amma velakin bir şey anlatmak için sap ve samandan oluşan sentezli açıklamalara bu yazarın hiç mi hiç ihtiyacı yoktur. beğenmeyen basar eksisini gider. Bilgi tomurcuklarını sözlükte sağa sola savurmak için az da olsa bilgi birikimine sahip olmak gerekir, yoksa uzun cümlelerin ardından küçücük insancık, içi dolu hıyarcık misali kendinizi ele verirsiniz. değerli bir yazardır kendisi, entrylerini beğenirim, sözlüğe fazlasıyla katkısının olduğunu düşünüyorum. Klavyesine kuvvet efendim.
değerli bir yazar iken yavşakça yapıldığını düşündüğüm gammazlama sonucu çaylaklığa getirilmiştir. sözlükte allah (c.c.) ve peygamber ile dalga geçen, atatürk e utanmadan laf eden it sürülerinin çakalların cirit attığı ortamda atatürk ü savunurken bu duruma düşen bu değerli yazarın çaylaklığa getirilmesini yanlış buluyorum. BU DEĞERLi yazarın her silinen entrysinin altına da gözü kapalı imza atabilirim.
(#14589431) yani ne denebilir bilmiyorum, yazdığı entry e bakınca çocuk bile diyesi gelmiyor insanın içinden. pkk yı eleştirmeyelim demiş, kendince de örnek vermiş, komik adam. ulan birey eleştiri devlet gereğini yapar, gereğini yapmıyorsa birey o devletin erk i olan hükumeti muktedir olmadığından eleştirir. bir olayı ya takdir edersin ya tenkit edersin çocuğum, bizler pkkyı tenkit yolunu seçmişiz, sen istediğini yap. burada entel ayağına yaptığın her yorumda kaygan zemin seninde ayağını kaydırır unutma. imf kapitalizm himaye bu konularda bildiğin 3 5 kelimeyi de araya sıkıştırmışsın, kendince kafa yormuşsun! çoluk ve çocukla uğraşmak istemiyorsan adam ol milletin nikaltına girip durma, anladık dikkat çekmek istiyorsun, herkes seninle ilgilensin istiyorsun, reel de kimse seni siklemiyor sanırım, bu açığı sanal alemde deniyorsun. Buradaki dostlukları da fikir zikir şuur misali kafanda birleştiriyorsun, ama her defasında komik duruma düşüyorsun. sana tavsiyem entry girmme belki adam sanarlar seni, yazdıkça kamuflajın, masken düşüyor evlat.
ayrıca bu değerli kuresel ikinma yazarımızın modlar aracılığıyla tekrar yazarlığa getirilmesini önemle istirham ediyorum.
hoş gelmiştir tekrar sözlüğe, gelmesi ile sözlüğün havasının değişeceğine şimdiden inanmakla beraber, onsuz sözlüğün boş kaldığını fark ediyorum her nedense.
pamuk tüccarı olduğunu düşündüğüm yazar. elinde kalmış pamukları zirvede tüketmeyi amaçlıyor *
pamuk şekeri fabrikatörünün ortanca oğlu. bıçkın delikanlı. zirvelerde manyetik alanından uzak durulası. *
seri eksilemeyi düşünenlerin bir kez daha düşünmesi gerekektiği yazardır. * * * *.
Ekonomik anlamda bakarsak amerika'nın doğum sancısı tuttuğunda bizim çapımızdaki ülkelerin çıkardıkları ünlemdir!
aynı başlığa, aynı entry girmiş olduğumuzu fark eden güzel insan.