bugün

dövülesi bir hıncaldır kendisi uluçtur.*
işitme engelliler derneğinin başkanına "beni duyuyormusunuz" sorusunu soran yaratıcı kişilik.
her ne kadar türk seyirciler hakkında kötü sözler söylese de, hiçbir zaman çizgisinden ayrılmayan, şeker, kendi yaptıgı hataları inkar etmeyecek kadar kemale ermiş, mizahi planını da ön plana cıkaran, yurdumuzda meydana gelen haksızlıkları canlı yayında sinirlenerek anlatan ve bu olayları anlatırken kendi şahsi fikirlerinide söylemekten çekinmeyen kadişinas kişilik. biricik insan. allah uzun ömür versin..

zekeriya beyaz 'a atfen canlı yayında:

- bana bak hocamısın ne boksun, böyle saçma sapan zırvalıklarla türk halkını oyalama, din üzerine yorum yapmak sana düşmez, hocaymıs, benim de babam hocaydı ama ben hiç bir zaman babamdan boyle sözler duymadım, dini insanlara yanlıs öğretme, hocalığını bil, sana hoca diyen de suç zaten, hocaymıs...
(bkz: Magandalığın son harikası)
an itibariyle yazdığı romanın notlarının bulunduğu lap topı çalınan kişidir. ya rabbim ne büyüksün ki; bizi böyle bir felaketten korudun.
doğuştan gözleri görmeyen bir konuğa, "efendim doğuştan kör olduğunuzu anladım ama çocukken de mi görmüyordunuz?" diyen haber spikeri(!)
Ana haber bültenlerini magazin haberciğine çeviren zat-ı muhterem. Onun sayesinde artık haberlerden haber değil paparazzilerin yakaladığı sanatçıları izliyoruz.
afrika dere kurbası..
(bkz: ata demirer)
(bkz: reha muhtar in sozluk yazari olmasi)
g-string giyen gereksiz şahıs.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.