bugün

ahmet kaya'nın linç edilerek yurt dışına sürülmesinde etken olan o gecedeki rolü perihan mağden'in bugünkü yazısında oldukça güzel bir şekilde hatırlatılan "sosyal demokrat" haber spikeri, çanak anten parlatıcısı.

http://aktifhaber.com/news_detail.php?id=204376
barack obama ile ilgili "magazin dergilerinin tırt analizleri" tadında bir karakter tahlili yazısı yazmaya çalışmış ama işin sonunda tırt bile denemeyecek kadar saçma bir yazıya imza atmış adam.

http://haber.gazetevatan....;Categoryid=4&wid=136

(bahsettiğim yazı aşağıda ikinci başlıkta. ilk başlıktaki kemal kılıçdaroğlu analizi de eğer sayın muhtar'ın edebi yeteneği olsaydı güzel bir politik-kurgu olurdu sanırım, yakadan paçadan akan elitist öz de cabası)
" ben bunlara ayıoğlu ayı derdim ancak demiyorum çünkü rtük izin vermiyor . " diyen ve beni bir hayli güldüren gazeteci kişilik .
halen atina`da bildirsin dedigim spiker.

yahu adam geri zekalinin teki oldugu halde medyada adamdan bahsedilirken dahiymis gibi bahsediliyor...
saç uzar, sakal uzar, ama adam yine bizim adamdır insanı. reha muhtar aynı reha muhtar yani. onunla çalışan yönetmenedir sözüm; bu adama yakın yapmayın abi, kafası izlerken yüzüne yüzüne geliyor insanın. televizyondan çıkacakmış gibi kocamaaaaan. korkuyorum ben.
son tipiyle sumo´ lara benzemis kisi.
uğur dündar deyimiyle ekranların efsanesi dir. geri dönmüştür. aslında kabus gibi bişey anlatması zor yeni imajıyla daha bir korkunç.
(bkz: acı var mı efenim)
ata demirer "arizona kurbağası" yorumunu yapmıştı kendisi için.

http://www.ensonhaber.com...images/gallery/1280/2.jpg

bu da bebek beklediği kişi. yani bundan kurbağa prens olur.*
son okuduğum röportajından sonra, hakkında ki fikirlerimin tamamen değiştiği adam. * hatta hala şaşkınım ve saygı bile duyuyorum. ve onu son bin yılların en anlaşılmaz kişisi ilan ediyorum o derece yani.

''bir kadına verdiğim en yaratıcı hediye 2 bebek'' *
http://hurarsiv.hurriyet....d=12&tarih=2009-03-01
iyi bir yere gelmeniz için ne akılı ne de bilgili olmanız gerekli, sadece biraz uyanıklık ve biraz da bönlük her şey için yeterlidir TEZiNi DOĞRULAYAN BEYZADE.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.