bugün

önerilmemekle birlikte bazen tercih edilendir. yasakların tatlılığının yansıdığı bir başka doyumdur zira.

yalnız kadınlar dıkkat etmelidir ki; bu dönemde de yaşanan cinsel ilişki ile hamile kalınabilir. çünkü bir sperm uzun süre vajina içerisinde canlılığını korur.
istersen olur. Tercih meselesi.

edit:
abazan münafıklara aldanmayın.
tamamen o dönemdeki kızın psikolojisiyle alakalıdır. O isterse, rahatsız olmuyorsa hiç sorun olmaz.
Kadın için risklidir.
her kadının hayatında bir kerede olsa başına geldiği yaşadığı durumdur.
oral hic yapilmamasi gerekendir.
3-5 sehir oteden sevgilisini gormeye gelen erkegin, "her turlu sikerim, o kadar yolu bosa mi geldim" demesiyle olusacak durumdur.
iğrenç bir durumdur. .
yok artık lebron james'tir.
Bakara sûresinin 222 âyetinde şöyle buyurulmuştur: “Ey Peygamber! Sana kadınların ay halini de sorarlar.
De ki; O bir ezadır. Bu sebeple ay halindeki kadınlarla cinsel ilişkide bulunmayın. Temizleninceye kadar kendilerine yaklaşıp ilişkiye girmeyin. iyice temizlenip boy aptesti aldıkları zaman Allah’ın emrettiği üreme organından onlarla cinsel ilişkiye girebilirsiniz. Allah çok çok tövbe edenleri sever. iyice temizlenenleri / adet halinde ve ters yol ilişkisinden kaçınarak temizliğe özen gösterenleri de sever.” Açıkça anlaşılacağı üzere adet halinde cinsel ilişki haram kılınmışsa da ilişkiye varmayan sevişme helâldir. Sevgili Peygamberimizin izlememiz gereken öğretisi ve uygulaması olarak âdet hali sırasında kadınlar temizliğe önem verip kokulardan arınmalı, kocalar da ilgisiz kalmamalı ama asla ilişkiye girmemelidir.
Yapılmaması gereken şeydir. Mikrop kapmak çok olasıdır. Enfeksiyon riski tavan yapar. Ayrıca aids gibi hastalıklarında yayılmasına sebep olabilir. Kandan yayılan türlü çeşit hastalık var sonuçta. illa yapacağım diyen varsa buyursun yapsın. 1.de yakayı sıyırır 2.de sıyırır ama bir gün çeker cezasını .
igrençlik. iradesizlikten başka bi bok değildir. çok sağlıksız lan bi kere!
Çocuk olma riski oldukça yüksektir ayrıca hijyen açısından yapılmaması gerekir, regli döneminde rahim açık oldugundan kadın fazla zevk alamaz.
(bkz: Bluewaffle) iğrençlik abidesi. Hastalık geliyorum der. Tecrübe dışı bi entry bu arada.
bana yavuz seçkin'in şu repliğini hatırlattı.

- sevişirken karınızla konuşur musunuz?
+ ararsa konuşurum ablacım, niye konuşmayayım..?
Çamurlu tarla sürülmez arkadaş. Birde kokar lan.
Günahtır efenim. Yapmayın etmeyin. O güzel elinizi yani şeyinizi kana bulamayınız efenim.
(bkz: harakiri)
Dönemin kanlı savaşlarındandır.
Kan gövdeyi götürür maazallah.
regl döneminde seks yapma aktivesidir.
(bkz: iğrençsiniz ibneler)
kadın için enfeksiyon riski taşır.
(bkz: kanlı ay tutulması).

kufretmeyin hatun kisileri, adamlar film yapmis ben napayim.

ayrica (bkz: kanlı nigar) da olabilir. bu yerli hem.
Gebelik riski olmadığından akla mantıken mantıklı gibi görünse de ilk günlerdeki aktif kanamanın durmasını beklemek müreccahtır. Zira adet minimal anlamda bir düşüktür ve iç techizat zevke sebep olan hassasiyetten çok atığa odaklı sancı, sancı olmasa da "siz hissetmeseniz de" kasılıp gevşemeler söz konusu olduğundan pek zevk alınamaz.

Bir de kan kokar. Öğğğyykkk...

Ama aktif kanama bitip, durağan kanamaya geçen üçüncü, dördüncü günler, acil durum girişleri yine mantıken mümkün olsa da sanıyorum ki böyle şeylere gerek yok. Alternatiflere yönelip, gerçek görevi üreme sisteminin bir parçası olmak olan giriş çıkışlarınızı rahat bırakın.
Cinsellikten soğutabilir.
regl dönemi boyunca cenabet gezmektir. taş yağacak taş.
güncel Önemli Başlıklar