bugün

entry'ler (1647)

türk sporu neden başarısız

Her konuda olduğu gibi sporda da aklı yerine götünü kullanmaktandır.

ankara hukuk fakültesinde dersi basan dingiller

Yanlış davranmışlardır. Ben ve bir arkadaşım da iş bırakmaya katıldık. Sabah erken saatte iş yerine gittik, kısa bir açıklama yaptık, arkadaşlarımızı kısa bir saygı duruşuna davet ettik sonra da çıktık basın açıklamasının yapılacağı meydana gittik. Bu kişisel ve vicdani bir meseledir. Orada ders işletmeyerek ya da insanların çalışmasını engelleyerek asla ama asla olumlu bir etki elde etmek mümkün değildir.

alfabeyi sayarken ç yi atlayan insan

7 buçuk yaşında bir ilkokul öğrencisi olabilir.

selahattin demirtaş ın akp ye müthiş kapağı

Ayarcı Namık gibi ellaam. Asıl ayarı 1 Kasım'da verecek. (Bkz: coming soon)

57 000 entrye ulaşan oytunkarana ödül

(bkz: boh da çığabilir)

öğretmenlere sataşmak

Göt ister. Ancak bir göt böyle bir eyleme kalkışır *

özel mesaj almak isteyen yazarlar

Yüzde doksan dokuz çalışmıyor.

23 yaşında üniversite kazanmak

On sekizini doldurmadan kazanmaktan hallicedir bazı yönlerden. Zaten olayın farkına varana kadar okul bitiyor monako. (bkz: bir arkadaş değil ben)

27 eylül 2015 bjk fb derbisi kehanetleri

Beraberliktir.

ben dün gece rüyamda

Dün gece değildi bir iki gece önceydi. Onu gördüm. Rüyalarda her şey mümkün ya hani öyle hafiflemişti ki üzerimdeki yük, uzun zamandan beri ilk defa bu kadar huzurlu hissettim işte. Sonra? Sonra uyandım.

menzil de şeyhin oğluna kızına köle olan sofi

insan eşek olursa semer vuran çok olur.

öğretmenlerin bayramda 9 gün yatacak olması

Yanlış tespittir. Bunun gezmesi var tozması var, içmesi eğlencesi var, istersen buzlu badem bile var. ister misin?

galatasaray geçen sene nasıl şampiyon oldu

(bkz: Galatasaray ın seneye 4üncü yıldızı alacak olması)

kimlikte din hanesi yazması

Boş bıraktırılarak boşa çıkarılacak uygulamadır.

açık oylamayla başlayan çılgın aşk

Sadece ciddi olanlar açık oylarsa makbule geçecek aşktır.

öğretmenlerin utanmadan 4 ay havadan maaş alması

Haklı tespittir. Hiç utanmıyorum. Bak bugün de çatır çatır yemeye gidiyorum mayışı. Bir bira da senin şerefine içecem emmoğlu. *

galatasaray atletico madrid maçı skor tahminleri

(bkz: #29122771)

200000 yıllık insanlık tarihinde akpye denk gelmek

Atm sırasında para çekmek için bekleyip tam sıra geldiğinde atmnin arızalanması ya da paranın bitmesi, tuvalette kalın sıçtıktan sonra suların kesik olduğunu fark etmek gibidir.

sözlük yazarlarının unutamadıkları

iki yıl platonik sevdiğim kızın yüzüne seni seviyorum dediğimde verdiği cevap: ee.. napayım?
...

anasından doğduğuna pişman etme hakkınız var

Kimseye gidin binaları basın, parti bürolarını basın, barbarca yakıp yıkın, sokakta gördüğünüz insanları sırf rengine bakıp linç edin, Şehirlerarası otobüsleri sadece üzerinde yazan şehir isimlerine bakarak taşlayın, kitapçı dükkanlarını madımak misali yakın dememiştir.