bugün

entry'ler (216)

en itici erkek isimleri

Samet... Gökhan.

sözlük yazarlarının itirafları

Yakın arkadaşımın evine ilk defa gidicem be 3 yıllık arkadaşım ama art niyetliyim ev kavramı olunca kesin bir şey olacak diye korkuyorum heyecandan tuvaletim geldi.

justin bieber in adriana lima ya sarması

Yalnız selena eziğinin ne kadar kötü olduğunu bir düşünür müsünüz.

memorial day

Ben amerikadayken denk gelmiştim çok güzel. Ama şuan pek bi maneviyatı yok eve bayrak dikip saygı duruşunda bulunuyorlar harleyciler toplanıyor trilyonlarca harley davidson aşırı havalı. Tüm ülke 9/11'a ve Washington'a Akın ediyo inanılmaz kalabalık oluyor. Şehitleri anıyorlar ama mangal günü aslında tüm yeşil alanlar koku yaymaz barbekülerle doluyor. Central park da.

adanalı yazarlar

Özal çocuğuyum ama eyfel kulesinin önünde Ads atkısıyla fotografım var?

Bugun okuldayım dersteydik sınıfta 3 kişiyiz. Hocaya ben kantine gidicem dedim ilk dersti. O da bana da simit alır mısın dedi Tamam dedim ama en gıcık aldığım hoca. Aldım bunun simitini kendi alacaklarımı da aldım, yukarı çıkarken aklıma geldi. Tuvalete girdim. Kendi yiyeceklerimi aynanın önüne koydum poşetliydiler zaten. Kabine girdim simiti kağıttan çıkardım ve tuvaletin duvarlarına sürdüm. Klozetin oturma yerine sürdüm. Sonra Nazikçe kağıdın içine geri koydum. En tatlı halimle hocaya verirken afiyet olsun demeyi de unutmadım. GeriZekalı karı.

yazarların lisedeki ilk günü

Şuan ölümüne kavgalı oldugum kıza ped vermiştim sonra da ben adet olmuştum. Bana ped aramıştık tüm okulda. Tatlı bi arkadaşlık başlangıcıydı.

starbucks ı starbucks yapan detay

Temiz olması ve en güzel Türk kahvelerinden birini yapmaları. Ha bi de cinnamon rollu ilk getiren onlar.

eyeliner sürmek

El becerisi olmayan ya da eli titreyen tipler... Yazıp yazıp sildim ama söyliycem kusura bakmasın kimse eziksiniz.

Geçen gün alışveriş yaparken elim kremliydi ve cüzdanımın derisi çok sert, kartımı çıkaramadım. Kasiyere söyledim şunu çekebilir misiniz diye krem bulaşmış kayıyor dedi ve arka taraftan (bunu büyük harflerle yazıyorum) kerpeten getirdi. Kerpeten. Kartı cüzdandan kerpetenle çıkardık. Kimse görmedi ama ve bana bunu kimseye anlatmam merak etme dedi. Gülmekten yazamıyorum lan.

en nefret edilen ses

Anne bağırma. Ezgi şarkı söyleme.

bayan yazarların bildiği en ağır küfür

(bkz: adanalı kızlar)

ben bu yazıyı sana yazdım

Seni çok özledim geriZekalı söylediğin her şey aklıma gelip duruyo beraber olduğumuz yerlere gittikçe. Kalbimi çok kırdın.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Katy perry/ I kissed a girl. Belki nostalji için belki de yaşanmışlıkları hafifletmek için. Buraya bi melek smileyi.

yanlış anlaşılan şarkı sözleri

Hiçbiri şunlar değil bence:
Doğrusu/ into the blue
Anlaşılan\ you are so fabulous

Doğrusu/ I am titanium
Anlaşılan\ I am thirteen years old. 5 gün güldüm buna.

sozlukteki mac muhabbeti basliyor

Makyaj malzemesi olansa m.a.c diye yazın da güzel güzel konuşalım.

eski sevgiliyi çok sevdiğini anlamak

Allah korusun.

sekse bakış açınızı anlatan tek cümle

Çok güzel bir şey ama evlenmeden olmaz:(

tek elle sütyen kopçası açmak

Tek elle açılır da yiyorsa tek elle kapatın.

erkeğin en seksi hareketi

Dudağını ısırması ama sadece ve sadece dolgunsa.