bugün

entry'ler (754)

her şey vatan için deyip askere gitmemek

parası vardır, bedelli yapar, zira kariyer yapacaktır.
ortalık çok karışıktır, canlı gidip ölü dönmekten korkuyordur.
psikolojisi, askerde yapılanları kaldıramayacak düzeydedir. vs.
beynindeki kraniotomi defektinin alanının, askere gitmesi için gerekli olan standart olan boyutu aşıyordur, çürüğe çıkmıştır.
vb.

her şey vatan için.

meme görünce tahrik olan erkek

bir kadın kendine oral yapsa, 10 saniyede boşalacak erkektir. aç türk erkeği. ıyk.

kaygan bir zeminde kayamamak

yeterince ıslanmamaktan kaynaklanır. ya da acemilikten. *

uludağ sözlük modlarının samimiyetsizliği

format nedir bilmeyen sözde yazar bozuntularının, entry'leri silindiğinde başvurdukları yollardan sadece biri olan saldırı şekli. eğer bir entry siliniyorsa, mutlaka bir açıklaması oluyor. ama bu bazı bozuntu çocuklarımız, suçu kendi formatsızlıklarında değil de illaki modda arar. tıpkı ağlak zınaran bir çocuk gibiler. '''entry'm silindi lağğğn niyeeğğğ sildiniiiğzz''' zıkkımın dibinden dolayı silmişlerdir evladım. zıkkımın dibinden. keşke dokuzuncu nesilden direkt onikinci nesile atlasaydın zall.

nick altı savaşları

onuncu ve onbirinci nesillerin vazgeçilmez hobilerindendir. hepsi çocuk ıyk.

her iki cinsin de birden cok birliktelik istemesi

tek kişiyle her arzuya ulaşamamaktan kaynaklanır. tamam hoş değil, tamam günah. ama hayatın gerçeği, kabul edin. daha ayrıntılı tercüme edeyim.

kimi kadın oral sever, kimisi sevmez. kimi kadın anal sever, kimisi sevmez. kimisi ister de söyleyemez, kimisi söylese de istese de yaptıramaz. kimisi yapar ama kişi bundan tad almaz. ya kişisinden, ya yapış şeklinden. ayrıntı çok vesselam.

erkekler mi? hepsini sever mk hahahah. e haklılar da çok görmemek lazım.

esasen aşkla yapılan seksin her türlüsü de mübahtır, doruktur.

e şimdi erkekler birlikte oldukları kadında, birini bulsa diğerini bulamıyor. isterki kadın oral yapsın. ama kadında tık yok. isterki kadınla anal yapsın. ama kadın izin vermez. e başka kadın oral yapıyordur, güzel de yapıyordur. işte erkek bundan vazgeçemez de. işte o zaman o başka birlikteliğin kapısı açılır. bu kez bu oral yapan kadınla da anal yapamıyordur. bir de anal yaptıran kadın bulur. oldu mu size 3 birliktelik? ee işte, biri yemek yapar, ev temizler, ütü yapar, ev hanımı işte. diğeri oral yapar seksin ayrı bir tadını yaşatır. öbürüsü de anal yaptırır, seksin diğer bir doruk noktası. hangisinden vazgeçsin şimdi? hepsi de lazım lan bu hayatta.

e şimdi kadınlar birilkte oldukları erkekte, birini bulsa diğerini bulamıyor. istiyor ki erkeği kendini yalasın. ama erkekte tık yok, ancak kendi pipisinin derdinde. isterki parfüm sıksın, mis gibi koksun, göbeği olmasın, güzel giyinsin. lan bi bakıyon adamda bunların hiçbiri yok. e başka bir erkek de bunların hepsi var. yalıyor da, güzel de kokuyor, güzel de giyiniyor. kadın cezboluyor. napsın? işte başka birlikteliklerin kapısı açılıyor.

vs vs uzar gider, sayılanlar birkaç sebep sadece. ayrıntılar çok, hepiniz de biliyorsunuz erkekli, kadınlı.

keşke tek birlikteliklerde, tenin, ruhun, kalbin her istediği bulunsa da, kimse başkasına ihtiyaç duymasa vazgeçemedikleri zevkler adına.

sıçılan boka uzun uzun bakmak

çocuk sahibi olana kadardır.
zira çocuk sahibi olunca, onun bokuna bakmaktan, insan bırak kendi bokuna uzun uzun bakmayı, sıçmaya vakit bulamıyor şekerlerim, dimi.

hiç japon peygamber olmaması

israil e gitmekten oraya fırsat kalmamıştır.

çirkin kızlar

erkekler birlikte olmak istemeyeceği için, temiz kalmıştır. yine erkeklerin tabiriyle patlak olmayan kızdır. lakin çirkin olan ne erkek, ne de kızla ne bir seks düşünülebilir, ne bir yaşam. güzelleşin lan. elinizden geleni yapın. sonra aldatıyorsunuz.

erkek olup kendini kız olarak tanıtan yazar

çirkin bir erkek yazardır. sevgilisi yoktur.

asgari ücret 1404 en düşük kira 1000 tl

ek iş yapmayı gerektiren bir yaşam süreci içerisinde, çağdayız.
verimli bir hayat yaşamak ve yaşatmak istedikleri adına şahıs, Allah'ın kendisine sunduğu imkanlar dahilinde, ikinci bir işi de belki bir süre hayatına dahil etmelidir. yani yan gelip götünü devirmekle hayatı yaşanılabilir kalitede sürdüremeyeceğimiz bir kavga içindeyiz. o göt biraz rahat etmemeli canlarım.

insanı mutluyken mutsuz eden insan tipleri

hasta ruhlu erkek müsvetteleri. hani şu sapık olanlar var ya. evet.

karı istiyorum karı bulun bana azdım karı ulan

bir hayvan olan kedi kadar şerefi olmayan, aç mahluk yakarışı.

whatsapp

merak edileni takip yeri. artık iletişimden çok öte bir yola girmiş durumda.

karı istiyorum karı bulun bana azdım karı ulan

işte bu gibi aç yaratıklar, diğer bir deyişle erkek müsvetteleri, bu sapkın beyinle ne çocuk dinler, ne bacı. ruhları hastadır ama bu şerefsiz oldukları gerçeğini değiştirmez.

sigarasının dumanını yüzünüze üfleyen kız

siz konuşuyorsunuzdur, o da tam konsantre sizi dinliyordur. ondan.

hadi uyuyom ben diyip de uyumayan insan

ağız tadıyla internette gezinecektir.

yatakta eli külot içinde görülen kişi

boşaldıktan sonra uyuyakalan kişi olup, cinsiyeti kadındır.

eline mahkum erkeklerimiz, boşaldıklarında mecburi sperm temizleme olayına girdikleri için, yatakta uyudukları sırada elleri külotlarının içinde olmaz genelde. yazık lan.

ama kadınlar boşaldıklarında illa kalkıp da temizlenecek kadar gelmediklerinden, daha öncesinde külotları içine koydukları peçetenin varlığı ile zaten kuruturlar malum yeri. orgazmı tattıktan sonra o şekilde uyuyakalmanın tadı da başkadır ki işte tam da bundan mütevellit kadındır o eli külotunda yatağında görülebilecek kişi.

sözlük erkeğine aşık olmak

(bkz: internette aşık olmak/#34195844)

uyumadan önce düşünülenler

(bkz: aniden gelen zikir çekme isteği)