1. 1.
  ishal e karsı etkili ilaçtır...
  ... victor
 2. 2.
  ishal için tek içimi bile yeterli olan beyaz kapsül.
  1 ... sulh
 3. 3.
  sadece ishale karşı etkili olmayıp, bağırsakları düzenlemeyi de sağlayan bir ilaçtır. tabi ishal gibi günde 3 defa alınması yerine 1 defa alınması yeterlidir. kokusu kötüdür. içildiğinden sonra insanın bir süre geğirmesine sebep olur. aç karnına içilmesi önerilir. uzun yolculuklar sırasında pimpirikli ve sürekli hasta olan insanların mutlaka yanında bulundurması gerek bir ilaçtır.
  1 -1 ... ejderha reis
 4. 4.
  Bugün öğleden beri beni tuvalete esir eden, hemoroidimsi ağrılar çekmeme neden olan pis ishal in carelerini arastirirken sozlukte kesfettigim, sabah kosa kosa almaya gidecegim ilac.

  Uykusuz gecenin ardından gelen edit: gece artik dayanamayip anne baba uyandirilip reflor icin nobetci eczaneye gonderilmeye calisilir fakat annenin "ya zehirli ishalse" deyip ilaç alınmaz. Ama sonunda ne olur? Kusma, ateş gibi belirtiler olmadığından zehirli ishal olmadığınıza ikna olan anne babayı eczaneye gönderir ve reflor alınır.
  Tabi arada olan bana oldu, garip garip şekillere girip uygun pozisyonu aradım, oturarak uyumaya çalıştım vs ama uyuyamadım. Bir ara sızmışım o da yarım saat belki eder. Perisan oldugumla kaldim
  Reflor geldi, ishal yani sürgün bitti, en sonunda uyumuşum... Ama kursun ilk gününden gidemedim iste.
  Allah reflor u bulandan razi olsun insallaaah.

  Önemli Not: ishalinizin yanında kusma, ateş, titreme gibi eşantiyon bulgularınız da varsa sakın bir doktora danışmadan alayım demeyin. Çünkü eğer bir zehirlenme sonucu ishalseniz, vücudun bunu o yolla atması gerekir. Refloru içip zehirleri içinize dıhmayın.
  1 -1 ... peachy rouge
 5. 5.
  sgk tarafından reçeteden çıkartılmış olan ilaç. ihtiyacı olan parasını verip alacak bundan sonra.
  -1 ... mendoza
 6. 6.
  Etkisi uzun süreli değildir. Her yemekten önce 1 defa alınması gerekir etkisinin sürmesi için.
  2 -1 ... malumat furus
 7. 7.
  ishal önleyici kapsül. gerçekten etkilidir ama etkisi fazla sürmemektedir.
  ... koraysogut
 8. 8.
  reflöktör gibi bir şey kanımca.
  -1 ... 1881 1923 1925 1987
 9. 9.
  bunun suda karıştırılıp toz halinde olanını kullanmıştım. doktorun yüksek dozda verdiği antibiyotik yüzünden ishal olmuş ve berbat bir halde aile hekimine gitmiştim, aile hekimi ilaç yüzünden olduğunu söyleyince bir ilaç önermiş ve bu ilacı toz saşeler halinde 12 tl'ye satın almıştım. ama iğrenç bir tadı olduğunu fark edince kullanmadığım ve öylece duran ilaçtır.

  tadı berbattır, keşke kapsül olanını alsaydım dedim gene.
  1 -1 ... habseligkeiten
 10. 10.
  Şasesi hapindan daha etkilidir. Ama Uzun süre kullanınca etkisini yitiriyor gibi sanki

  reflor
  2 ... hasch