bugün

nasıl yani ? dedirten adaydır. mhp'nin oylarını son 10 yılda en fazla arttıracağı düşünülen bir dönemde istanbul'a böyle sürpriz bir adayın uygun görülmesi insanı şaşırtır. yenilgiyi erken kabullenmektir bu.
mhp'nin oylarının başka yere gideceğini gösteren adaydır. sarıgül mü? topbaş mı? ikisinin kaderi mhp'lilerin elinde.
izmirli bir işadamıdır.
sırf şehir Plancısı olması bile oy vermeye yeter.

https://twitter.com/rasimacar
istanbulda yarışta biz de varız diyecektir mhp.

Devlet Bahçeli de cuma cumartesi pazar istanbulda halkla kucaklaşacak.
mhp istanbul büyükşehir belediye başkan adayı, şehir plancısı, ulaşım plancısı, afet yönetim uzmanı.

https://twitter.com/rasimacar rasimacar.com.tr
mhp istanbul büyükşehir belediye başkan adayı. seçim müziğini mustafa yıldızdoğan yapmıştır.

https://www.youtube.com/w...mbedded&v=uBzI25eRSk4
an itibari ile fox tvde istanbula ne kadar yok yakıştığını gösteriyor izleyin.
istanbulluyu sikmeyeceği için oy alamaz. sikse bundan iyisi olmaz.
Fox tv'de sağduyulu, düzgün konuşmaları olan adayımız.

şişliyi soyan adamla istanbul bb'yi soyan iki adam yerine tercih edilmeyecek sanırım.

çünkü düzgün namuslu.

not: ülkücüyüm, mhp'liyim diyen adam istanbulda rasim acar'a oy verir. vermeyenler de ülkücü falan değildir.
--spoiler--
Kadir Topbaş istanbul'u Ankaradan gelen talimatlarla yönetiyor"
--spoiler--
--spoiler--
Mustafa Sarıgül gözü Ankarada olan bir istanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı.
--spoiler--
gerçekten aday gibi aday.
hakikaten bu canlı yayından sonra oy oranlarını arttıracaktır.
fatih portakal 'ın fox tv'de yayınlanan programında izledim. kişilik tahlili yapmak zor. ancak o kadar efendi duruyor ki. mhp'nin yaptığı siyasetten zerre hazzetmem. fakat bu kadar temiz, akıcı, ne dediğini bilen bir kişi olarak konuşuyor ki.

daha önce de mustafa sarıgül 'ü yine aynı programda dinlemiştim. zaten sevmediğim bir adamdı. " şişli'ye yaptığı şeyler ortada abi adam hizmet ediyor " diyen kişilere de şişli'nin zaten zengin bir belediye olduğunu yapılanların kim olursa olsun yapılabileceğini anlattığım bir kişiydi. pek rahatsız etmemişti beni ilk izlediğimde.. bir de kendinden emin.. sorma gitsin.. " kazanırsanız eğer" diye sorulan soruya "kazanmayacak olsam neden gireyim seçime" diye cevap veren bir adam.

rasim acar'ı dinleyip tekrar bir sarıgül dinleyeyim dedim sonra. bir insan bu kadar mı saygısız oturur. arkasına yaslanıp yaylanır. bir sağa bir sola döner.. laf sokup " ben onu demiyorum ama bakılsın bi " şeklinde vur kaç taktiği yapar.

izlemek ve kıyaslamak isteyenler için..

mustafa sarıgül... http://www.youtube.com/watch?v=WPQ02v8vrbI

rasim acar.... http://www.youtube.com/watch?v=CHvTpoyaqwY

ha bir de kadir amca var ama gel gör ki abisinden izin alıp konuşmuyor bir yerde :/
istanbulluların oy vermemesi için hiçbir neden olmayan mhp adayı.

kazanması şansı yok deyip de kadir topbaşa ve mustafa sarıgüle oy vermek yerine rasim acara oy vereceğinizi söyleseniz rasim acar çoktan bu yarışın işine girmişti.
mhp'nin istanbul için zayıf adayı, temiz ama olmaz abi, bu millet temiz insana oy vermez, bak tapelere oy hala %45 olarak seyrediyor.
alın size tertemiz aday!

ver oyunu!
boz bu oyunu!
Çok efendi ve bilgili biri an itibariyle ntv de yardırmaktadır.
güzel insan.

allah razı olsun.
"iyiler hep kaybeder" sözünün cuk oturduğu kişi.
adam televizyonlarda sesini yükseltmeden gayet kibar söylemlerle projelerini anlattı ama olmadı.
sonuç olarak siyasetten asla çekilmesin.
ibb başkanı olması gereken kişiydi ne yazık ki hengamede gitti.

bildiğim kadarıyla ulaşım mühendisidir. aynı şekilde sp adayı selman esmerer'de güme gitti. eğer parti değil aday odaklı olsaydı bizde belediye başkanlığı seçimleri sarıgül ve topbaş'ın zaten şansı olmazdı.
Rasim Acar kimdir? Siyasete nereden bulaşmıştır? Bu kirli siyaset düzeni içerisinde nasıl saf, masum, efendi ve dürüst kalabilmiştir. Bu konuyu inceleyelim biraz!

izmir doğumlu olan ama yüksek öğrenimini istanbul'da tamamlayan Acar istanbul için büyük şehir bünyesinde ulaşım ve trafik üzerine projeler üreterek başlar. Afet yönetimi üzerine yüksek lisans yapan Acar gönüllü olarak serbest şehircilik hizmeti vermektedir. Herkesin yolsuzluk dosyası var benim ise proje dosyam var sloganıyla 2014 yerel seçimlerinde mhp istanbul büyük şehir belediye başkan adayı olmuştur. Seçimi kazanamamış yalnız seçim dönemi ve sonrasında oluşturduğu izlenim ve hissettirdiği güven duygusu ile ayakları yere sağlam basarcasına istanbul 1. bölgeden milletvekili adayı olmuştur.

Aslında yerel seçimlerde kendi parti tabanında dahi sapmalar yaşanmış buna rağmen önce siyasetçi sonra tüccar vakit kalırsa insan olanlara inat insani değerlerinden taviz vermeyerek özellikle seçim dönemindeki profesyonellik algısı ve ekonomik dengeler insanlara vicdan ve merhamet duygularından vazgeçmesini vadedilmesine rağmen bu rüzgara kapılmayan nadir insanlardandır.

Genç yaşına rağmen kazandığı meslek birikimi işini adam gibi kırmadan, dökmeden yapması ne işi varsa artık, bu kadar insan olunca insanın başı göğe mi eriyor sanki! Bakılırsa bu mertebedeki insanların etrafına adamın yüne karşı gülen ama arkasından iş çeviren ne kadar insan var oysa!

Acaba empati kelimesi yabancı anlam taşıdığı için mi yabancısıyız! Türkiye'de görev alabilecek kişi ve kişilerin ülkeyi yaşanabilir kılan bir izlenim oluşturması gerekir. Hâla Türkiye'yi anlatan reklam filmlerinde köprünün altından yat geçeceğine üzerinden at geçiyorsa biz metro yerine neden metrobüse biniyoruz diye daha fazla düşünmediğimiz için avm ler tepemizde yükseliyor. Planlı büyümek ve planlı gelişmek zorundayız ki nefes alabilelim.. Yoksa deprem sığınma arazilerine avm yaparlar bakakalırız... Bkz: Rings avm!

Aç kalırsınız. Üç ay sonra maaş alamazsınız! Biz farelerin bile aç gezdiği bir Türkiye devraldık. Biz gelmesek sen bile aç kalacaktın. Şükür ve dua edin bize.. Şeklindeki şeytani korkutmalar tek başına yeterli olmadığı için farklı teknikler hayata geçiriliyor. Görevi kamuoyunun ne düşündüğünü tespit etmekten ziyade, ne düşünmesi gerektiğini organize eden medyanın kirletemediği insanlara değer verip şeçersek yaşanılabilir bir istanbul ve yaşanılabilir bir Türkiye'ye kavuşabiliriz. iyi bir seçim yapmak , sadece hiçbir kötü seçenek mevut değilken kolaydır. Rasim Acar Türkiye için değer arzeden bir duruş sergiliyor. Bu nedenle kasıtlı, bilinçli ve hesaplı olarak mhp ye yönelmemiz gerekir.

Şunu anlatmak istiyorum eğer sen 'bana dokunmayan yılan bin yaşasın' yani Türkcheleşmiş tabiriyle 'the snake that dosen't touch me can live a thousand years' dersen üzülen biz oluruz! Yeterince açıklayıcı olmadıysa suya sabuna dokunma sözümüz var. Anlatayım mı?

kaynak: http://atesdensayfa.blogs...tr/2015/05/blog-post.html