1. 1.
    değerli sözlüğümüzün yeni ve değerli bir üyesi. hoşgelmiş.
    2 ... the kene
  2. 2.
    kendisiyle hayallerimiz vardı, boğaz'a karşı en sevdiğimiz yemeği yiyecektik. ama duydum ki bugün bana ihanet etmiş, bensiz yemiş yemeğini. nasıl bir hüzün çöreklendi yüreğime, gökten yağmur boşaldı, şemsiyesiz yağmurlarda kaldım o derece. *

not: artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. *
    3 ... dibi dibi rek
  3. 3.
    (bkz: beni böyle sev seveceksen) * *
    4 ... rapsodik
  4. 4.
    sende edebiyatçı tipi var lan?! diyerek beni sevindirmiş yazardır kendisi. gözlerime bakıp bu sözü bi' söyleyişi vardı ki.. o an dünyalar benim oldu adeta. bu yazarın onayından geçtim ne ala.. *
    2 ... gossip girl
  5. 5.
    turuncu çaydanlığı olan yazar, rap dinleyen edebiyatçı, yov yovv mefulün, yoov yoov mefailün...

bir çay demlese de içsek.
    7 -3 ... saipsiz
  6. 6.
    uludağ sözlük bitmeyen msn zirvesinde muhabbetine doyum olmayan yazar.
    2 ... darkranger
  7. 7.
    nickimin altını rastlayarak dolduran iyi insan kendisine teşekkürleri bir borç bilirim.
    2 -1 ... sairlikneyine
  8. 8.
    gidenlerin arkasından hep bakakalıyor yurek, yüzünde anlamsız tebessüm ve biraz da dudak bükerek..lakin senin için nazarımda yok endişeye gerek, sen oyle söz, sen oyle masum hassasiyet oldukça jeni...tarif ettigin belli belirsiz yureğim, yaldızlarla susler geri döneceğin geceyi...gittiğin yerde mah'la ahenklenen geceleri..alsın gülen yüzün arkasındaki yorgunluğu güneşle nurlanan kusluk vakitleri...yeterki sen unutma yüreği...geri geldiğinde elimde olacak bütün gülen, üzülen, tavır yapan, sevinen, yuz ifadeleri....
    3 ... yureksagda
  9. 9.
    kendisi matematik değil edebiyat öğrencisidir.* *
    1 -1 ... rapsodik
  10. 10.
    kendinise çok zaman önce bir akrostiş sözüm vardı ama bu deli unuttu. aha şimdi elimden geldigince birseyler karalıyorum. akrostiş li rap. umarım begenir. *
    r ap dinleyen insanlar fezaya vardı.
    a lcak basınçi yüksek basınc sarkılar tavan,
    p op, rock, jazz, mazz anlamaz, rap der yerinde duramaz.
    sıgmaz kalıplara tek sarkıda duramaz!
    o nda bir isyan bir hüzün bir aşk bir veda
    derde deva rapten başkası yalandır
    i lgilenen rapi seven onu koruyan insanlar...
    k omutan edası; radyoda dinler, rap calar, rap soyler, rap yaşar.. * *
    3 -1 ... damdaki deli