1. 1.
  mtvde yayınlanan şaka programı.sunucusu ashton kutcherdır.programda bir çok ünlüye şaka yapılır. mağdur neredeyse ağlayacak konuma gelene şakaya devam ederler. programın ana sponsoru hobby jöledir
  2 ... zebellah
 2. 2.
  mtv ve hatta amerikan yapimi diger gercek hayat konulu programlar gibi bu da sahtedir. onceden hersey hesaplanir ve saka yapilacak sarkici/aktor her ne boksa herseyi onceden zaten bilir. yane ahh yazik lan seth green nasil da 3.5 atiyo vay serefsiz ashton gibi hezeyanlara kapilmamali.
  diger bazi ornekleri icin
  (bkz: gauntlet)
  (bkz: real world)
  (bkz: next)
  (bkz: dismissed)
  1 ... cemcuk
 3. 3.
  justin timberlake'li olanı izlenilesidir. bizimki* ve ekibi justinin evine gelip annesinin de yardımıyla evdeki tüm eşyaları haciz gerekçesiyle toparlar ve bahçenin her tarafına yığarlar. bu eşyalar arasında kıvırcıkkafanın son model arabaları, gitarı, kopeği falan bulunmaktadır. olanları gören justinin suratı bok yemiş maymuna döner, acınaklı bir hal alır birden sahnelerin bülbül sesli şarkıcısı. ulan hatta karı gibi zırlamaya falan başlar, evet evet, resmen ağlar! bu duruma daha fazla tahammül edemeyen ashton birden yanında bitiverir kıvırcıkkafanın. akabinde meşhur amerikanca küfürler gelir...**
  1 -1 ... charmofsmyrna
 4. 4.
  milleti tongaya dusurup ziril ziril aglatmasi,bazen siddete magruz kalmasi * ile ashton kutcher in basarili programi..mtv turkiyede de yurdumuz versiyonu yapilacagi soyleniyor..kim sunacak acaba?
  ... glosoli
 5. 5.
  ashton kutcher'ın ne kadar boş beleş bir insan olduğunu bize gösteren programdır.
  2 -4 ... gmail notifier
 6. 6.
  birde rio ferdinand versiyonu vardir bunun.
  ingiliz milli futbolculari keklemektedir.
  cok fena hemde.*
  (bkz: peter crouch)
  (bkz: wayne rooney)
  (bkz: david beckham)
  (bkz: shaun-wright phillips)
  (bkz: david james)
  (bkz: ashley cole)
  (bkz: craig bellamy)
  (bkz: robbie fowler)
  ... imagine
 7. 7.
  shaq * ı kekledikleri bölümde kekleyen elemanının dayak yemekten zor kurtulduğu program.200 kg luk trol ü görünce profesyonellikten falan eser kalmıyomuş demek ki.
  1 ... uzaydangelenkozmikisin
 8. 8.
  mtv'nin başarılı programlarından birisi . türkiyede ki şaka programlarından kat kat daha üstün program .
  ... jack oneal