1. 1.
  4 yıl aradan sonra tekrar anfield a dönen,efsanelerin efsanesi,futbolculuğun sadece para,şan,şöhret olmadığının en büyük örneği,"god" lakaplı büyük futbolcu.
  (bkz: god is back at anfield)
  4 ... zamazingo
 2. 2.
  burnunda bantı eksik olmayan futbolcu.
  3 ... baadir
 3. 3.
  rekorlardan rekorlara koşan accaip bi oyuncudur.. son derece sıradışı bi karaktere sahiptir.. bi keresinde bi arkadaşının babasının işten çıkarılması sonucunda.. tersane işçilerinin sesini duyurmak adına formasının altına protesto tişörtü giymiştir.. daha sonra attığı bi golden sonra işeyen köpek taklidi yapmıştır..
  4 ... beyazyelkenli
 4. 4.
  bunlarda yetmemiş gibi hakkında yapılan uyuşturucu kullanıyor suçlamalarıylada attığı bir golden sonra saha kenarlarında ki kireçi uyuşturucu gibi burnuna çekermiş gibi yaparak bu haberleri yapan gazetecilerle dalgasını da geçmiştir
  3 -1 ... beyazyelkenli
 5. 5.
  fulham'a bir maçta 5 gol atmak... arsenal'e 5 dakika'da 3 gol atmak gibi efasaneleşmiş eylemleri bulunan anfield şeytanı lakaplı futbolcu...
  6 ... ferrole
 6. 6.
  9 nisan 1975'te liverpool'da doğan futbolcu.

  bir arsenal maçında, lehlerine verilen hatalı penaltıyı seaman'ın üzerine vurarak adaleti sağlamış, türkiye'de kesinlikle beşiktaş'a yakışırdı dedirten efsane
  4 -4 ... ferrole
 7. 7.
  attığı bir gol sonrası hakem tam santrayı gösterip ortaya koşacakken yere düşer bunun üzerine god gol sevincini hakemin üstüne atlayıp hakeme sarılarak gerçekleştirir. böylesine yaratıcı ve sıradışıdır aynı zamanda.
  (bkz: you will never walk alone)
  4 ... fowler
 8. 8.
  (bkz: fowler) *
  1 ... fowler
 9. 9.
  trt nin avrupa dan futbol yayınladığı yıllar.

  avrupa nın büyük liglerinden özetler izlerken sıranın liverpool a gelmesini beklerdim hep. bermuda şeytan üçgeni vardı orada. stan collymore, steve mcmanaman ve tabi ki robbie fowler.

  öyle güzel oynarlar ve robbie öyle güzel goller atardı ki futbol oyununa hayran kalırdım.

  robbie ise benim gözümde futbolun son ilahıdır. liman işçilerine destek vermesi, düşürülmesi sonucu haksız verilen penaltıya itiraz etmesi ve bunun üzerine topu kaleciye atması hatta arkadan gelip kaleciden dönen topu tamamlayıp gol yapan topçuya* kızması, 5 dakikada hat trick yapması, gol sevinçleri ve daha sayamayacağım bir sürü anı bırakmıştır hafızamda.

  maradona yı tam hatırlamıyorum fakat ben robbie fowler izledim diyebileceğim efsane futbolcu.
  6 ... ee caylar kimden
 10. 10.
  5 aralık 2006 galatasaray liverpool maçında, sol kanattan gelen ortayı, çok afedersiniz, poposuyla gole çeviren oyuncudur.
  3 -1 ... timsah