bugün

ne olduğunu kendisi de bilmiyor sanırım. poserın teki.
Mührü AKP'ye basarken eliyle de kurt yapan yazar.acaba götü hangi şekli aldı merak ediyorum?
(bkz: olmadı ama böyle)

Yakışmadı protest bu.

Edit.
adam gibi adamdır.

benim gibi düşünen çok az var zannederdim ama yanılmışım.
Bu adamın hesabı mı hacklendi lan?

"Sadece aptallar ve ölüler fikir değiştirmez" eyvallah da bu yaşlara gelmiş bi adamin böyle u yapması sıhhatli bi şey değil.
"hayirci"zihniyete karsi ampule evet demis.

kendisini tebrik ederim. helal olsun.
saka maka yapilmayacak bir olaya imza atmis yazardir. tanimam etmem, yazilarini da okumadim, bilmiyorum yani. fakat boyle boyle oy topluyor iste akp. hep diyorum insanlar kiziyor. olsun yine kizsinlar, mal bir toplumuz biz.
şakaysa komikte gercekse hiç komik değil.
(bkz: bu ne perhiz bu ne lahana turşusu)
mhp ile akp aynı boktur. bunu defalarca gördük ne ilksin ne de son.

edit: uyarı üzerine imla düzeltmesi yapıldı swh
(bkz: Ak troll) çakma fake hesap ifşasından sonra biraz daha itibar kaybeden yazardır.
birçok mhpli gibi devlet bahçeliye inanmayan, bu sebeple bence istemeye istemeye akpye oy verdiğini beyan eden arkadaş. özgür iradesiyel yapıyorsa bizi ilgilendirmiyor. belki de totem yapıyordur belli olmaz.
Çıkar ilişkileri sebebiyle oyunu satan yazar. "Emanet" deyince oyunu sattığın gerçeği değişmiyor ya da hafiflemiyor ne yazik ki.

Şu an oyumu mhp ye basmaya gidiyorum. Allah a şükürler olsun ki kim olduğumu biliyorum ve oyumu satacak kadar da karaktersiz değilim.
cumhuriyet bayramında atatürk'ü ziyaret edecek kadar cumhuriyete bağlı olduğu halde cumhuriyet bayramını kutlamamak için her çeşit taklayı atan, atatürk'ü her yerden silmeye kalkışan, terör örgütü liderine "sayın" diyen, çözüm sürecini başlatan ve bunu durduracağını taahhüt bile etmeyen bir partiye oy vermiş milliyetçi yazardır. kavram kargaşası böyle bir şey sanırım. gerçekten üzüldüm. geçmişte yazdığı güzel yazılar, katıldığımız her satır, helal olsun dediğimiz her dakika yine de helal olsun. fakat çok üzücü bir görüntü gerçekten.
(#30065399)

Copy paste için vakit harcanacak biri değil. Aha entry burada.
Şunu figür gören sözlüğümün artık ergenusları dövünsün.
Abi dedik, reis dedik, sevdik, ama bu olmadı by protest.

http://m.uludagsozluk.com/e/3711764/. Silersin artık bu ve buna benzer girdilerini.
nickini patates sanayici olarak değiştirmesi gereken yazar.

Ülkücüyüm diye geçinir mhp ye oy vermem der. sırf sözlükte artı oy toplamak için anıtkabir resmi paylaşıp akp ye oy verir. Sözlükteki troll lerin bile duruşu var. bu cidden omurgasız.
Doğru partiye oy verdiği için eleştirilere maruz kalan yazar.
Nasılda şaşırmış sözlükçüler! Oysaki kendisinin ülkücü-Türkçü olmadığını defalarca belirttik buradan farklı konularda göstermiş olduğu tepkilerden dolayı.

Kendisi "bağımsız bir Kürdistan" reçetesine gönülden bağlı hal böyleyken hdp den daha Kürtçü bir parti olan AKP ye oy vermesi pek tabi şaşırılacak bir durum olmamalı. Türkiye yi parsel parsel bölecek küçük bir abd haline tam olarak getirecek kişi uzun adam ve avanaklarıdır. Hayırlı olsun! Herkes sevdiğiyle beraberdir.
buralarda onca zaman dediklerinden sonra, savunduğu fikirlerden sonra gelip bu dedikleri gerçekten şaşırtıcı. başkalarınında dediği gibi ideolojisine göre değil, menfaatine göre oy kullanmış.
çekinmeden burada bunu söyleyebilmekte farklı bir olay benim gözümde. hayırlı olsun ne diyelim.
böylemi reyiz.

(img:#879900)
http://m.uludagsozluk.com/e/29995366/

Olur mu hiç canım. Akpli değil mhplidir, tabi olm ne sandınız...
Beyni hacklenen zavallı yazar. Yazık.
HDP'ye oy vermediği surece çok umursanmamasi gerekir.
(#30069808)

tipik milliyetçi kafası işte. bunlar davam davam der; gider tayyibli akp'ye oy verir. bunlar bu kadar basit, boş beleş.
güncel Önemli Başlıklar