bugün

hemen hemen aynı düşüncede olduğum yazardır. elvis de bizimle.
görsel
düşünsene otuz dokuz yaşına gelmişsin ama hala ergensin. bakın bu bir dramdır.
Dunya saatte yaklasik 1670 km hizla donerken asıl bindigi taşitin farkinda olmayan içinde ego denen küçük firavunlardan birini audi denen atın ustunde 4 nala koşturan , koca adamken!! Burdaki 20 lik delikanlilarla kim uzağa işiyecek diye sidik yarıştıran sözde milliyetçi protez kafalı küçük sanayici burjuvacığıdır. Sozlukte siyasete ve gundeme yön verdigini sanmasi da joistigi bozulan çocuklarin simitten direksiyon yapma refleksidir.
(img:#865462)

söz verdi aletine beni de bindirecek. arazide hoplaya hoplaya gideceksin, mütiş zevk alacaksın kuki dedi.
adamın dibi şerefsizim ya. zall bi kerem bile bindirmedi daha. hep vaat hep vaat.
(bkz: Yaşlı kurt kocamamamalıydı)
(bkz: trafik canavarı)
(bkz: trafik şube)
(bkz: topla topla al bunu)
Fundayiye binip audiye bok atan adam.

https://m.youtube.com/watch?v=S-G3Kx6RZMM
Çoluk çocuk üzerinden prim yapma çabalarına üzüldüğüm yazar. Eskisi gibi bilgi içerikli, istatistiki verilerle ve belgelerle yazan adam gitmiş yerine artı oy kasan birisi gelmiş.
bilgi içerikli yazı ve belge istemişsiniz.

o halde kamon;
(bkz: hatay cumhuriyet bayrağı yıldızındaki kırmızı yama/#29948968)

bu da bonus;
(bkz: 16 ncı yy istanbul da yapılan maymun soykırımı/#29948118)

ama tabi bunların burada ilgi görmesi zor. ha bir de moderasyon tehdit ediyor "aynı konularda yazma çaylak olursun" diye.
Kendisine askerden füze getireceğim yazar.

tarihci76 nın da koordinatlarını vermezsem topum.
tüfenkli bi foto atsa da raatlasa yazarı.
asabi tontiş.
dün yeni mabedini ziyaret eden yazar.
görsel

panpa, allah inşallah sakarya'ya da nasip eder böyle bir mabet.
vay amk stad epey bitmis la harbiden. sabah sabah reyizin açık oyuyla buralara kadar geldim. ama o stad daha 5 sene bitmez gibi.
(bkz: marshall planı) anlamıştır o bunu!*
iyi geceler reis.
bir yazar.
pavyon kültürünü bize öğretmeye çalışan abimiz..

saygılar sayın abim.
sözlük kamuoyuna açıklamamdır;

dünya malesef fitne üzerine kurulmuş arkadaşlar.

belki eğlenme amacıyla, belki de gizli bir siyasi amaçla sevdiğim bazı arkadaşlar şu başlıkları açmışlar;
(bkz: protest sanayici nin skandal fotoğrafı)
(bkz: protest sanayici nin akp li olduğunun belgesi)

ve bu başlıklarda da şu fotoğrafı paylaşmışlar;
(img:#873639)

bu sayede de beni ak partili ilan etmişler.

vallahi bravo. bir fotoğrafla beni nasıl ak partili yaptınız, ilan ettiniz anlamadım.

fotoğrafın orijinali bir sosyal medya hesabımda paylaştığım, ve caps haline getirdiğim şu görseldi.
(img:#873686)

ama bu niyetli arkadaşlar, görselin altındaki caps yazısını atarak sadece fotoğrafı yayınlamışlar.

canları sağolsun. kendileri arkadaşımdır, art niyetli olmadıklarından eminim, belli ki gülüp eğlenmek için yapmışlar. şikayetçi değilim.
beni yanlış tanımayın, bilmeyin diye bu açıklamayı yapmak durumunda kaldım.

üzerine basa basa tekrar ediyorum ki, ak partili değil, mhp'liyim...

sözlük kamuoyuna açıklamamdır...
(bkz: Yaşasın cumhuriyet)
(#29948506)

adam tatlı su solcusu nasıl olur. aynen özetlemiş helal sana.
bu cumhuriyet bayramında atasını ziyaret eden yazar.
(img:#877582)

benim gibi, atasını ziyarete gelen binlerce kişiyi görmek bazı şeylere olan umudumu arttırdı.
Sözlük ergenlerinin babasıdır.
Masonik olduğu iddia edilen bir yapı önünde verilen pozdur.
Herkesin niyeti ve görüşü kendisi için en doğrusudur. Abimiz gitmiş sevinmiş.
Ben bana ve aileme Atatürkçülük bahane edilerek yapılan dayatmalardan (baş örtüsü-namaz-maddi durumun iyi olmaması nedeniyle sözde atatürkçülerin arasına girememe-küçük görülme) dolayı bu derece sevemiyorum. Kurtuluş savaşında ülkeyi organize etmeseydi evet şu an belki burada değildik. Dedim ya sorunum çülükte. Daha doğrusu o çülüğü kendi çıkarına göre kullanan insanlarda. Atatürkle ilgili bir sorunum yok yoksa.
yarın chp'ye oy verecek olan yazar. evet.
Mesaj atınca cevap vermeyen yazar.
(bkz: çokta)
(#30061076) mhp'li olduğu halde seçim günü sandıklara bile gidilmeden parti genel başkanına gereksiz eleştiriler yapan yazar. Bu millet mhp'yi iktidar yapacaksa ilkelerinden davasindan vazgecmeli. Neden mi? Hırsızlıkla, apo ile pazarlık yapmakla, adaletsiz olmakla, yetim hakkı yemekle suçlanan partinin 13 yıldır aldığı oy ortada da ondan.

Lideri aldığı oy üzerinden degerlendirmek milliyetçi Hareketin varoluş amacına ters bir kere. Unutmayalım ki Başbuğ sağlığında meclise giremedi. (%8) Bu onun ne kadar büyük bir lider, ne kadar sağlam karakterli bir duruşun temsilcisi olduğu gerçeğini değiştirmez. Mhp liderini elestirecekseniz aldığı oy üzerinden eleştirme gafletine düşmeyin. Hele de şu günlerde.

Sabah kalkıp mhp'ye oy verecektir muhtemelen ama burada belki etkileyebileceği mhp'liler vardır. Kendisinden bir mhp'li olarak rica ediyorum. Tek mhp'ye oy vermesin ama seçim bitene kadar partisine zarar verecek hareketlerden kaçınsın. Yakışmıyor.

Düzeltme: protest oyunu akp'ye vererek beni yanılttı. Demek kurt bildiklerimiz çakal çakal aramızda dolaşıyorlarmış.
güncel Önemli Başlıklar