1. 1.
  (bkz: pes 2011)
  1 ... antitez
 2. 2.
  büyük ihtimalle playstation 2'ye çıkmayacak olan oyun.

  edit: başlık başima kalmış. ayrıca da ps2'ye çıkıyormuş. bu sondur oyunudur ama serinin 2 için...
  8 -3 ... murat ch
 3. 3.
  (bkz: vallahi pes billahi pes)
  2 ... lenfer
 4. 4.
  http://www.youtube.com/wa...pPvhM&feature=related+
  -6 ... delicious
 5. 5.
  playstation 4 'te oynayacağımızı düşündüğüm oyundur.

  edit: evet oynayamadık, neden eksiliyorsun, oluyo mu ama.
  5 -5 ... diye konustu
 6. 6.
  messi diye bir takım olacakmış. biz öyle duyduk.
  40 -4 ... pulp fiction
 7. 7.
  ilk teaser yayınlanmıştır.
  https://video.uludagsozluk.com/v/pro-evolution-soccer-2011-15236/

  ... falcata
 8. 8.
  konami'nin yeni mucizesinin adı.
  2 ... mudahil
 9. 9.
  geleceği bazı yenilikler:

  konami pes 2010 ile ea gibi 360 derece pas sistemine geçecek. böylelikle oyuncular oyun üzerinde çok daha fazla etkili olacak. pas tuşuna ne kadar basarsanız top o kadar hızlı gidecek. bu özellik başlarda pes oyuncularına zor gelse de alışıldığında oyun kalitesini %100 etkileyeceğe benziyor.

  yeni oyunda futbolcu ve kaleci yapay zekaları gözden geçirildi. yenilenen ai sayesinde futbolcu lar rakibi hataya zorlamaya çalışacak. ayrıca oyuncular bu oyunda kaleciler üzerinde daha çok kontrol sahibi olacak. zaman zaman oyunu yavaşlatarak ya da hızlı başlatarak kontra atağa kalkabilecekler.

  yeni oyunda animasyonlar tamamen gözden geçirildi. pes 2011'de oyuncuların hareketleri artık çok daha akıcı. yepyeni animasyonlarla birlikte oyun hiç olmadığı kadar gerçekçi.

  taktik sistemi de gözden geçirilerek sürükle-bırak sistemine geçilmiş. bu sistemle kullanıcılar takımları üzerinde maksimum kontrole sahip olacaklar. analog çubuğa çalım özellikleri ekleyerek de oyun içerisinde istedikleri hareketleri kolaylıkla yapacaklar.
  7 ... inmetal
 10. 10.
  PlayStation 3, Xbox 360, PC-DVD, Wii, PlayStation 2 ve PSP platformlarında 2010 yılının sonunda konami tarafından çıkarılacak oyun.gelen haberlere göre oyuna copa libertadores eklenmiş. bunun yerine bundes liga veya turkcell süper ligi eklense daha iyi olurdu kanaatimce.hepsinden önce lisansları tamamlasınlar bi kere.**
  3 -2 ... achilles