1. 1.
    nintendo nun yeni nesil konsolu.
    wii.nintendo.com/home.html
    ... cnnturk
  2. 2.
    ps3'ü çok rahatça devirecek ve büyük bi ihtimalle dünyanın en muhteşem oyun konsolu olacak incredible alet.avrupa'da 249 euro'dan satışa çıkarılacakmış.bi araştırın ve videolarını izleyin * delireceksiniz.
    2 ... elendil
  3. 3.
    nintendo her vakit sony den iyi üretir ama nedense daha az tutulur piyasada. aynı sonu yaşayacak gibi görünen oyun konsolu.
    2 ... paradigma
  4. 4.
    ps3 ve xbox 360 'ın türkiye'de piyasaya surulmemesi uzerine türkiye'de satısa cıkan son model oyun konsoludur. türkiye fiyatı 800ytl dir.
    1 ... rurouni kenshin
  5. 5.
    diger tüm oyun konsollarından farkı; sensörlü joystikler kullanılması..oyun dünyasına yeni bir boyut getirecek olan konsol..
    1 ... freeplayer
  6. 6.
    grafik dezavantajını kumandasıyla dengeleyen oyun konsoludur.
    1 ... anil teknik
  7. 7.
    tam anlamıyla çoluk çocuk işi olan ve xbox 360, play station 3 şöyle dursun playstation2 ye bile rakip olamayacak derecede saçma bir tasarıma sahip olan nintendo oyuncağı. bu aletle oyun deneyimi yaşamak kesinlikle mümkün değil söyleyeyim.bu alete oyun konsolu demek yerine alelade kalori yakıcı bir spor ekipmanı denmelidir.çünkü kalori yakmaktan başka bir işe yaramayacaktır.yalan yanlış tanıtım videolarıyla insanların gözünü boyamakta yine geç kalınmamıştır. verilen paralara harcanan zamanlara yazıktır, ayıptır. (bkz: ayıplıyorum)
    -5 ... angerisagift
  8. 8.
    (bkz: wii are the champions)
    (bkz: wii are the world wii are the children)
    2 ... angerisagift
  9. 9.
    videosu burdan izlenebilir:

https://video.uludagsozluk.com/v/wii-4170/

... delgado
  10. 10.
    kisinin oyun kavramında buldu seye gore rezir ya da vezir olabilecek konsol. misal grafiklere onem veriyorsanız bir ps3 alın takın hd ye doya doya oynayın; fakat diyorsanız ben oynadıgım oyunu oynarken hareketlerimin algılanmasını ,cosmak isterim,benim için onemli olan grafik degil oynanıstır diye o zaman gidin bi wii alın...
    2 ... anil teknik