bugün

temsa tarafından montajı adana temsa fabrikasında yapılan, yürüyen aksamı japon mitsubishi üretimi olan, midibüs sınıfında taşıt.
yalnızca vanda okuma imkanı bulunan; fakat okudunduğu zaman da kalitesi anlaşılan bir gazete. haberleri iha'dan dhadan almaz da kendileri yapar bu gazetenin çalışanları. bilen bilir, köşe yazarları da çok başarılı.
fransızca "itibar" manasındaki sözcüğün -prestige- özgün telaffuzunun, türkçe yazılmış hali ve türkçeleşmiş hali.
(bkz: the prestige)
an itibariyle sol frame'in seviyesinin yerlerde sürünmesi sebebiyle gelen yoğun şikayetlerin değerlendirilmeye alınıp, sol frame'e tekrar kazandırılmaya çalışılan olgu.
Genelde öğrencilerin kullandığı kaçak ve ucuz sigaradır.
kaçak sigara statüsünde olan tütün mamüllerinin babasıdır. empire yada united dan sonra içince parlement etkisi yapar.
facebook'da durum girerek elde edilemeyecek değer, birinin ergenlere bunu anlatması gerek.MEB'den yardım istiyorum.
kaçak sigara markası. pakedi 2,5 tl den satılmaktadır.
prestijede güncelleme gelmiştir. paketi 3 lira olmuştur.
pkk sigarası olarak bilinen kaçak sigara.
Kaçak sigaradır. Fiyatı su aralar 3 ile 4 lira arasında değismektedir.
--spoiler--
Bazı günler sevmiyorsun. Bugün de öyle demek istemiyorsun. Bugün belki de benden çok sihri seviyorsundur. Aradaki farkı görüyor olmak hoşuma gidiyor.
--spoiler--
--spoiler--
Görüyor musun Robert, fedakarlık. iyi bir numaranın bedeli bu.
--spoiler--
ikinci milenyumun başında kasetten cd'ye geçiş dönemlerinde müzik cdlerinin içinde oyun da vererek promosyon yaptığını sanan ex-müzik firmasıdır. cd içinden çıkan starlancer adlı oyunu oynamayı o zamanlar beceremediğim için hala sevmem bu firmayı. *
filmlerin kralidir. film dendiginde akla gelendir. an itibariyle trt de oynamaktadir.
Her sahnesini zihnime kazıdım Hugh Jackman varsa iş bitmiştir <3 !
nasıl bir kafayla yazıldığını daha doğrusu senaristin nasıl bir kültüre, bilgiye ve akla sahip olduğunu anlayamadığm 2006 yapımı son derece kaliteli oyuncu kadrosuna sahip filmdir. Bugün izleme fırsatı bulabildim ve elbetteki filmi izleyen her kişinin yapması gerektiği gibi zihnimin sınırlarını sorguladm. Kesinlikle tavsiye ederim.
Üç kere ayrı zamanlarda izlemeyi deneyip hicbir denememde bir saatten fazla tahammül edemediğim ve yarım bıraktığım film oldu. Bir türlü ulasamadigimiz sonu çok güzelmiş filmin. Ben bir filmi 10 dakikalik sonu için mi izleyeceğim kardesim? Sırf Iki saatin son on dakikasi agzimi açık bırakacak diye film mi izlenir? O heyecani, ilgi çeken merak uyandıran havayi ilk yarim saatte veremiyorsa bana bir sorun vardir. önyargılı filan da degilimdir aslında genelde izlediğim filmleri sonlandiririm ama bununla yıldızımız barışmadi bir türlü ya da hep modumda olmadığım anları seçtim.
Dahi çocuk Christopher Nolan'ın harikulade filmlerinden biridir.
Sürprizlerle dolu efsane bir film.
Bir zamanlar ülkenin adeta rothschild ailesi kadar havalı bir ailesiydi. Hey gidi.
(bkz: prestij müzik ailesi)
david bowienin de oynadığı şahane filmdir.
david bowie'nın nikola tesla rolünde olduğu filmdir.
alfred bordon, robert angier. filmin iki ana karakteri. isim ve soyisimlerinin ilk harflerinin birleşiminden 'abra' sözcüğü çıkıyor.
abrakadabra.