1. 1.
  olgunlaşma enstitüsü..
  4 ... piano-forte
 2. 2.
  (bkz: the man who sold the world)
  6 ... scarface
 3. 3.
  abiler için sert,
  ablalar için tatlı..
  -1 ... piano-forte
 4. 4.
  Julian Schnabel'in "Basquiat"ının Andy Warhol'u..
  1 ... piano-forte
 5. 5.
  ne olduğunu bilmeyen,
  ne olmadığını bilen ilah..
  2 -1 ... piano-forte
 6. 6.
  (bkz: let s dance)
  ... jassemine
 7. 7.
  starman, under pressure, heroes gibi mükemmel parçalara sahip ingiliz şarkıcı. the man who sold the world ondan dinlenir başkasından değil. kimilerine kulak tırmalayıcı gibi gelse de kimsede olmayan farklı sesi ve yorumu vardır. biseksüeldir.
  5 ... oylumunelumune
 8. 8.
  biseksüel olduğunu öğrendiğimde ufak çapta* bir şok yaşadığım mükemmel bir yoruma sahip ingiliz şarkıcıdır, suede,portishead, placebo gibi birçok grubun ilahıdır. kendisi için zamanın çok ötesinde müzik yapmış demek tam doğru bir söylem olacakdır zira o müziğe başladığında ben sebi sübyandım hatta sübyan bile değildim bugün bütün şarkılarını keyifle dinliyorsam gidip alnından öpülmesi gerekir aslında iyi ki o zamanlar değilde yaşlanınca tanımışım david bowie'yi de diyebilirm zira kadir inanır gibi * yaşlandıkça daha bi karizma olmuş seksileşmiş gençken iğrençmişin david abi hele ki space oddity'de ki halleri yıkıp geçiyor*

  brian molko'yla yaptıkları without you i m nothing düeti baştacı edilmesi gereken herkesin hayatında en az bir kere dinlemesi gereken şarkılardandır. ayrıca the man who sold the world süperdir ama nirvana* bence bu şarkıyı alıp biraz daha yücelltmiş ileri taşımışdır.
  1 ... sosyete kizi suzan
 9. 9.
  tek gözü cam olan *~~ ünlü ingiliz şarkıcı
  1 -1 ... mogami
 10. 10.
  (bkz: velvet goldmıne)
  1 ... mogami