bugün

yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
Otobüs firmaları ile başı derde giren yazar . Alternatifleri için önerilebilecek firmalar ...

(bkz: varan)
(bkz: ulusoy)
(bkz: seç turizm)
çelik ile ege arasında ışıltılı bir karizmaya sahip olan, ayhan akman' a üçlü tezahuratın başı çekeni. memnun olunan isim.
(bkz: my name is poisonx and i am a torturer)
beni zirve sonrası sağnak yağmura rağmen karaköy iskelesine kadar yolcu eden hoş sohbetli yazar.
metalci yazar.* tophane'de kulaktan kulağa oyunu sırasında yaratıcı buluşlarıyla gülmemizi sağlamıştır, sağolsundur.
başka bir içki masasında yine muhabbetin dibine vurmak dileğiyle diyorum kendisine buradan.
bana müzik kariyeri teklif eden abim. bir ara derin mevzulara girdiler, şahsımı aydınlattılar.
pek çok konuda anlaştığımızı gördüğüm fakat bir konuda ezeli rakip olduğum hoşsohbet yazar. uzun muhabbetimiz sonucunda anladım ki kendisi iyi bir insandır*. ama şöyle de bir gerçek var ki... izmir daha güzel!**
(#3765570)

yaşadığım acıyı sürekli tuzlayarak kendimi daha da kötü hissetmeme sebep olan yazar. gidemedim kardeşim ne var yeaaa... mariya mariyaaa...
düşüncelerimin uyuştuğu gerçekten güzel yazan bir yazar.
arkadaşım yazar. iyi huylu ancak sorgulamayı seven, müzikal olarak zevk sahibi olan ve bundan gurur duyması gereken ve aynı zamanda duyan, mümkün oldugunca anlaşabildigim yazar.
(bkz: iyi cocuk ya)
baktığım osuruk falında yıldızlarını düşük gördüğüm, gezegenlerini acilen birleştirmesi gereken yazar.

(bkz: aram olalım)
asla tanışılmaması gereken yazar. tanışınca insana bir şarkı gönderip sürekli o şarkıyı dinlemesini sağlayabilir yoksa.***
(bkz: poisonx/#3938925)
tanışmak istediğim yazar. ya da şarkının ismi.
humanist yazar. benim icinse bir abi.

kadin dusmanligi yaptigima dair dusunceleri olan yazar. benzeri elestirileri erkekler icinde yapacagim, o zaman bana erkek dusmani diyecek mi merak konusudur. kilibik erkek der belki.
sözlükteki yazarlara bir şarkı yollayıp yazarların beynini yıkamaya çalışan bir android olmasından şüphelendipim yazar.

(bkz: sen bana birini android)
ismini verdiği şarkıyı beğendiğim için şarkı söylemesini istediğim yazar. nick altımdan bana şarkı söylemesini istiyorum. ben de onun nick altında dans edebilirim.*
neyse.
hoş geldin dediği için de teşekkür ediyorum. hoş buldum.
pek bir danger gördüğümdür.
bir şey diyim mi?
yok artık deve.*
kendisiyle kasimda zirve baskadir zirvesinde hasbihal edeceğim milliyetçi yazar. faşizme kayan entrylerinden ötürü ikaz da edebilirim. * *
takip listeme aldığım yazardır. her konuda edecek bir iki bilgi dolu lafı olan ender insanlardandır.
efendi, nazik yazar. valla galatasarayliymis, helal. abberline ve i belong to che ile beraber ali sami yen eski acikta sari demek istedigim yazardir. *
(bkz: #4231112)
bu entrysiyle beni cok mutlu eden, canım, zehirimdir. birlikte müzik dinleyerek, beyoglu cikolatası yemegi de hayal ettigimdir *, kendisine sevgilerimi iletiyorum ve yakın zamanda tekrar kontör al diyorum. *
gönül insanıdır, ruhu boş değildir, her kişinin halinden anlayan bir yapıya sahiptir. ayrıca beni pek tanımamasına rağmen hakkımda yazdığı şeyler tebessüm uyandırıcıdır * *.
ne diyorsa doğrudur yazarıdır.
düşünceleri ve düşündüğü şeyleri direkt yazmasıyla dikkatimi çekmiş yazardır. insanları belirli bir kalıba sokmadan herkesin herşeyi dinleyebileceği, okuyabileceği ve hatta benimseyebileceğinin örneğidir. varolsundur.