1. 1.
  hazır giyim, saat gibi ürünleri olan fransız markası.

  http://www.pierrecardin.com
  -1 ... redwinemania
 2. 2.
  Aydınlı Grup ile kurduğu ortaklığı kutlamak ve istanbul Çırağan Sarayı'nda düzenlenecek olan 'Dünden Bugüne Pierre Cardin' defilesi için türkiye'ye gelen fransız modacı.
  http://www.hurriyet.com.t...dakika/4614912.asp?gid=71
  ... laedri
 3. 3.
  takım elbisede fiyatlarını gereksiz pahalı bulduğum marka.
  Zira, ürettikleri her ne kadar kaliteli olsada moda dışıdır, houte coutre değildir. o zaman nerden geliyor bu pahalılık. zaten italyan bile değilsin*
  -2 ... maksat muhabbet
 4. 4.
  her bokun fabrikasyon urunlerini yapan marka. cocuk arabalari falan vardir. bas ortuleri aman allahim dedirtir.
  -1 ... beter bocek
 5. 5.
  sanıldığının aksine fransız değil,italyan modacıdır.
  ancak firma olarak fransız orjinlidir.
  ... selmagezinir
 6. 6.
  katalog çekimleri, adına yakışmayacak şekilde kalitesiz, fiyatları biraz pahalı, zenginlerin değil, orta hallî insanların giymek için can attığı hazır giyim markası. seçilen mankenler de pek iç açıcı değildir reklamlarındaki. ürettikleri iç çamaşırlarının, takım elbiseleri kadar rağbet gördüğünü düşünüyorum.
  ... thor voivoda
 7. 7.
  basit bir modele sahip olan ve bununla da kalmayıp aşırı derecede sıradan bir gömleğin 89,99 ytl fiyatına satıldığı ünlü bir markadır. sanırım keramet hem markada hem de kumaşta. * *
  1 ... fayaka
 8. 8.
  takım elbiselerinin diğer markalara göre pahalı olduğu*, kaliteli takımlar üreten, özellikle %100 yün olan kumaşları sayesinde rahatsız etmeyen, indirime girdiğinde yarı fiyatına outlet mağazalarından alınarak iyi fiyata kaliteli bir ürün giyme fırsatına sahip olduğunuz italyan asıllı pierre cardin'in markasıdır.
  ... ayseciginalpellayadoyduguan
 9. 9.
  italyan asıllı fransız moda evinde haute couture çalismalarla moda hayatına adım atmış, kendi grubuna dahil 27 şirketin ortaksız tek sahibidir.aynı zamanda tayt ve yarasa kol tarzlarını keşfetmiş, 6 milyar doların üzerinde iş hacmine sahip ve dünyada gelmiş geçmiş en başarılı markanın ismidir.
  1 ... fashiondesigner
 10. 10.
  çorap, iç çamaşırı, kemer, askı, yakalık, kol düğmesi, gözlük, parfüm, yüzük, bileklik, vb. gibi ürünleri gözü kapalı alınabilinecek fransız moda devi.
  ... leggare