bugün

ürünlerin indirimli fiyata satıldığı seri sonu magazaları
bazen ünlü markaların **** genelde sezonu biten ürünlerini çok uygun fiyatlara sattığı,arada çok güzel ürünler bulabileceğiniz indirim mağazaları.
izmit te outlet center adıyla geniş bir yerleşime sahip, mağazaları,cafeleri, restaurantları ve sinemasıyla hafta sonları öğrenci, izmit ve çevre illerden de gelenlerle harekeliliğin hiç eksilmediği mekanlar topluluğu.
seri sonu indirim magazasi da denir kendisine.
seri sonu, ihraç fazlası ve sırıtmayan defolu ürünlerin çok uygun fiyatlarda satıldığı mağazalardır.
(bkz: outletim com)
(bkz: outlet center)
(bkz: atlet)
seri sonu tüccarları olarak da bilinen insanların her köşeye açtığı mağazamsı artık öyle bir hale geldiki apartmanlardan çok outlet vardır sokaklarda
insanların birbirini ezmeye çalıştıkları yerdir. son kalan kazak için kan dökülebilir, kadınlar saçsaça başbaşa yoluşabilir. 3 kuruş için rezil olunabilir burada..
onu da geçtim, insan 10lira az ödemek için 50metre kuyrukta bekler mi? bi elinde savaş sonrası ganimetler, bi elinde palto, artık kan ter içindesin, bitmişsin, kafanda cüzdanı nası çıkarcam sorusu..
e madem ucuza da satabiliyosun, bi kopuk düğme için insanlara bunca çile çektirmeyin be kardeşim!
her yerde olmayandır.
bu akımı en bilindik firmalardan mudo başlatmıştır. ve şimdi bütün şehir arası yollarda mutlaka her markanın bir outlet fabrika satış mağazası varıdır.
Afyona yolunuz düşecek olursa özdilek yolunda bolca göreceğiniz, şehir merkezine uzak ,ucuz dükkanlardır, kah benetton kah levıs ın ucuz mallarına saldıryım derken kafayı yer çıkarsınız ,alışverişkolik olmaya bir adımdır outlet ler...
kanada/ontario'nun leeds and grenville/leeds and the thousand islands bölgesinde küçük bir yerleşim birimi (community).

(bkz: leeds and the thousand islands/#8965784)
(bkz: leeds and grenville/#8858001)

(government of canada)
(travelingluck)
(bkz: cevahir avm)
Yeni gelecek düzenleme ile en az yüzde 70 indirim yapmayanların kullanamayacakları isim.
ikoncanecem sözlüğümüzü ziyarete gelmiş, hoş gelmiş.
Bi lavaboya gidip Sümkürmesi gereken yazar. Burnun dolmuş kanka.
bayrak direği ile sevgili olan hatun kişisi.
sevgilisine acıdığım hatun kişi.
sesi cok yapmacik ayoool.
olivium Zeytinburnu avmsidir.
Frapmış. Ben de diyorum bu ses bu koku bu tat...